İzmir Buca Konak Bornova Karşıyaka Menemen terör operasyonu son dakika 2022

İzmir İl Jandarma Komutanlığı tarafından İzmir’in Buca, Konak, Bornova, Karşıyaka ve Menemen ilçelerinde eş zamanlı terör operasyonu düzenlendi.

Güncel 18.03.2022, 14:03
İzmir Buca Konak Bornova Karşıyaka Menemen terör operasyonu son dakika 2022

Son dakika İzmir haberleri… İzmir’de terör operasyonu son dakika 2022 düzenlendi. İzmir'in Buca Konak Bornova Karşıyaka Menemen ilçelerinde terör operasyonu yapıldı. İzmir İl Jandarma Komutanlığınca beş ilçede eş zamanlı olarak terör operasyonu düzenlendi. Operasyonda, PKK/KCK terör örgütü ile iltisakı bulunanlar ve sosyal medya üzerinden örgütün propagandasını yapan 4'ü kadın 10'u erkek olmak üzere toplam 14 şüpheli yakalandı.

İzmir’de Buca Konak Bornova Karşıyaka Menemen terör operasyonu

İzmir İl Jandarma Komutanlığınca, terör örgütü faaliyetlerinin engellenmesi ve deşifre edilmesine yönelik icra edilen planlı çalışmalar kapsamında, İzmir Cumhuriyet Başsavcılığının talimatı ve koordinesi doğrultusunda operasyon düzenlendi. PKK/KCK terör örgütü ile iltisakı bulunanlar ve sosyal medya üzerinden örgütün propagandasını yapan 4'ü kadın 10'u erkek olmak üzere toplam 14 şahsa yönelik operasyon düzenlendi.

İzmir’in Buca, Konak, Bornova, Karşıyaka ve Menemen ilçelerinde eş zamanlı düzenlenen operasyonlarda yakalanan şüphelilerin gözaltı ve adli işlemlerine devam edildiği bilgisi paylaşıldı.

son dakika izmir haberleri

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA)
Yorumlar (0)