İzmir Büyükşehir Belediyesi bayram parası ne kadar 2022 başvuru sorgulama

İzmir Büyükşehir Belediyesi Ramazan bayramı parası 2022 ne kadar, bayram parası başvurusu ve sorgulama detayları ortaya çıktı.

Güncel 25.04.2022, 15:10 01.05.2022, 16:44
İzmir Büyükşehir Belediyesi bayram parası ne kadar 2022 başvuru sorgulama

İzmir Büyükşehir Belediyesi bayram parası ne kadar 2022 sorusu yanıt buldu. İzmir Büyükşehir Belediyesi bayram parası başvurusu ve bayram parası sorgulama 2022 detayları belli oldu. İzmir Büyükşehir Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yıl da ihtiyaç sahibi vatandaşlara bayram parası dağıtacak. Büyükşehir Belediyesi tarafından Ramazan bayramı öncesinde dağıtılan nakdi yardımların kaç TL olacağı ve detayları, ihtiyaç sahibi İzmirliler tarafından merak ediliyor.

İzmir Büyükşehir Belediyesi bayram parası 2022 almak isteyen vatandaşlar, belediyenin bu tür yardımlar için açtığı site üzerinden başvuru yapabiliyor ve sorgulama sayfasından yardımlarla ilgili son durumu öğrenebiliyor. İzmirli ailelerin ekonomilerine katkıda bulunmak isteyen büyükşehir belediyesi, Ramazan ayı boyunca gıda kolisi ve iftar yemeği dağıtımlarının yanı sıra, birçok farklı kalemde yardımlarını sürdürdü. Bayram öncesi ise bu yardımlara bayram parası yardımı eklenecek.

İzmir Büyükşehir Belediyesi bayram parası ne kadar 2022

İzmir Büyükşehir Belediyesi bayram parası ne kadar 2022 sorusu henüz yanıt bulmadı. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin, ne kadar yardım yapacağının duyurusunun birkaç gün içinde yapılması bekleniyor. Bayram parası almak isteyenler online olarak başvuru ve sorgulama yapabiliyor. Bayram parasının bu yıl en az 250 – 300 TL olacağı konuşuluyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin bayram parası açıklaması merakla bekleniyor.

İzmir Büyükşehir Belediyesi bayram parası ne kadar 2022 başvuru sorgulama

İzmir Büyükşehir Belediyesi bayram parası 2022 başvuru

İzmir Büyükşehir Belediyesi bayram parası 2022 başvuru him.izmir.bel.tr üzerinden yapılabiliyor. İzmir Hemşehri İletişim Merkezi’nin web sitesinden başvuru formunu online olarak dolduran vatandaşlar, bayram parası yardımı talebinde bulunabiliyor. Başvuru yapan vatandaşlardan kimlik fotokopisi ile başvuru dilekçesi de istenebiliyor. Bayram parası yardımı almak için bazı şartlar bulunuyor.

  • Ekonomik durumun yoksulluk sınırında olması
  • İzmir’de ikamet ediyor olmak
  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak

İzmir Büyükşehir Belediyesi bayram parası sorgulama 2022

İzmir Büyükşehir Belediyesi bayram parası sorgulama 2022 ise izmir.bel.tr/tr/BayramYardimi/129 adresinden yapılıyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin kurumsal web sayfasına giren vatandaşlar, ilgili sayfadan sorgulama yapabiliyor. Ayrıca Hemşehri İletişim Merkezi himizmir.bel.tr adresi üzerinden de sorgulama yapılabiliyor.

İzmir Büyükşehir Belediyesi bayram parası ne kadar 2022 başvuru sorgulama

Yorumlar (1)
Melek 5 ay önce
Eşim epleks hastası çalışamıyorum sağ elini doldurulacak aile ihtiyaçımız var. 2tane kız çocuğum var birisi 9 yaşında ilkokula gidiyor kırtasiye malzemesi
3 sınıfa geçti dersden geri leptop alamıyorum ihtiyaçımız var. Öbürü de 1.5 yaşında bebek bez ıslak mendil arkası kızarmış meğlem alamıyorum sizden yardım etmenizi istiyorum. Mahallemizde bakkal yok gıda ve temizlik koli yardım.