İzmir Büyükşehir Belediyesi izelman personel alımı 2022 izmir izelman iş başvurusu ilanı 60 şoför

İzmir Büyükşehir Belediyesi izelman işçi alımı iş ilanı 2022 detayları işkur tarafından paylaşıldı. İzelman’a ESHOT’ta çalışacak 60 otobüs şoförü alınacak.

Güncel 13.01.2022, 22:54
İzmir Büyükşehir Belediyesi izelman personel alımı 2022 izmir izelman iş başvurusu ilanı 60 şoför

İzmir Büyükşehir Belediyesi izelman personel alımı 2022 detayları belli oldu. İzmir izelman iş başvurusu iş ilanı 2022 paylaşımı işkur tarafından yapıldı. İzelman’a 60 şoför alınacak. İzmir İzelman’a alınacak 60 yolcu taşıma otobüs şoförü daimi olarak istihdam edilecek ve tercihen en az 1 yıl deneyim isteniyor. İzelman’a alınacak şoförler için son başvuru tarihi 14 Ocak 2022 Cuma olarak duyuruldu. Başvuruların 08.00 ile 18.00 saatleri arasında yapılması gerekiyor. Başvurular sadece mail olarak, 1 sayfalık fotoğraflı özgeçmiş şeklinde basvuru@izelman.com.tr mail adresine yapılacak. Başvuru yapan adaylar arasından sadece uygun görülen adaylarla başvuru bitim tarihinden itibaren 1 hafta içerisinde iletişim kurulacak.

İzmir Büyükşehir Belediyesi izelman personel alımı 2022

İzmir Büyükşehir Belediyesi izelman personel işçi alımı iş ilanı 2022 işkur paylaşımına göre çalışma adresi ESHOT Genel Müdürlüğü olacak. İzmir izelman şoför alımı başvuru şartları arasında, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, başvuru tarihi itibari ile 40 yaşından gün almamış olmak, en az ortaokul mezunu olmak, askerlik hizmetini tamamlamış ya da askerlik hizmetinden muaf olmak, tercihen en az 1 yıl İzmir’de ikamet etmiş ya da ikamet ediyor olmak şartları var. Ayrıca Karayolları trafik yönetmeliği hükümlerine göre otobüs kullanacaklara verilen en az 3 yıllık D sınıfı sürücü belgesi veya 01.01.2016 tarihinden önce alınmış ancak değişiklik sonrası yenilenmemiş E sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak şartı da var. Ayrıca son 5 yıl içerisinde alkollü araç kullanma 100 ceza puanı, mahkeme kararı vb. nedenler ile ilgili makamlarca sürücü belgesi geri alınmamış olmak, tercihen 1 yıl süre ile otobüs, kamyon veya çekici kullanmış olmak, adli sicil kaydının bulunmaması şartları var.

izmir izelman iş başvurusu ilanı 60 şoför alımı iş ilanları

  • İzelman’a 60 şoför alınacak (Yolcu taşıma şoförü)
  • Son başvuru: 14 Ocak 2022 Cuma
  • Başvuru adresi: basvuru@izelman.com.tr

izmir büyükşehir belediyesi personel alımı iş ilanları işçi alımı işkur

Yorumlar (0)