İzmir Karşıyaka Sonbahar Çiçek Festivali 6-7 Kasım’da

İzmir’in Karşıyaka ilçesinde 6 Kasım 2021 Cumartesi ve 7 Kasım 2021 Pazar günlerinde Sonbahar Çiçek Festivali düzenlenecek.

Güncel 05.11.2021, 14:26
İzmir Karşıyaka Sonbahar Çiçek Festivali 6-7 Kasım’da

Son dakika İzmir haberleri… İzmir Karşıyaka Sonbahar Çiçek Festivali 6 Kasım Cumartesi ve 7 Kasım 2021 Pazar günlerinde Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu Sanat Merkezi’nin yan tarafındaki Zühtü Işıl Meydanı’nda yapılacak. Festivale Ödemiş, Bayındır ve Seferihisar’dan üretici kooperatifleri katılacak.

 

Üreticiler, açacakları stantlarda çeşitli çiçek türleri ile meyve fidanlarını tüketiciyle buluşturacak. İki gün boyunca 10.00 ile 20.00 saatleri arasında devam edecek olan etkinlik kapsamında çiçek yetiştiriciliği konusunda söyleşiler ve çiçek tasarımı üzerine atölyeler de yapılacak. Festivalde ayrıca canlı müzik dinletisi sunulacak.

İzmir Karşıyaka Sonbahar Çiçek Festivali 6-7 Kasım’da

Festivale tüm İzmirlileri davet eden Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay “Gerçekleştireceğimiz Sonbahar Çiçek Festivali ile yurttaşlarımızı hem aracısız olarak çiçek üreticileri ile buluşturacağız hem de keyifli bir hafta sonu geçirme imkanı sunacağız. Sonbahar günlerini çiçeklerle güzelleştirmek isteyen herkesi festivalimize bekliyoruz” dedi.

son dakika izmir haberleri

Yorumlar (0)