Manisa Gördes Karayağcı orman yangını son dakika son durum

Manisa Gördes Karayağcı’da ormanlık alanda başlayan yangın rüzgarın da etkisiyle büyümeye başladı. Yangının geniş bir alanda devam ettiği öğrenildi.

Güncel 19.07.2022, 15:37 19.07.2022, 19:38
Manisa Gördes Karayağcı orman yangını son dakika son durum

Son dakika Manisa Gördes haberleri… Manisa Gördes Karayağcı orman yangını son dakika son durum bilgisi geldi. Manisa'nın Gördes ilçesine bağlı Karayağcı Mahallesi ormanlık alanda başlayan yangın rüzgarın da etkisiyle kısa sürede büyümeye başladı.

Manisa Gördes Karaağaç orman yangını son dakika

Manisa Gördes Karayağcı orman yangını son dakika detayı paylaşıldı. İzmir Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı 4 uçak, 4 helikopter, 20 arazöz, 6 dozer ve çevre ilçelerden de çok sayıda itfaiye aracının müdahale ettiği yangında kontrol altına alma çalışmaları devam ederken, rüzgarın da etkisiyle yangının hızla ilerlemeye ve Kayacık Mahallesine doğru devam ettiği bildirildi.

Manisa Gördes Karaağaç orman yangını son durum

Manisa Gördes Karaağaç orman yangını son durum bilgisi geldi. Tedbir amaçlı olarak takviye olarak gelen itfaiye ekiplerinin yerleşim yerlerinde beklediği ve hayvan ağıllarının jandarma tarafından tahliye edilmeye başlandığı öğrenildi. Yangını kontrol altına alma çalışmaları devam ediyor.

son dakika izmir ege bölgesi haberleri

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA)
Yorumlar (0)