Öldür Beni Sevgilim filmi nerede çekildi hangi otelde oyuncuları isimleri ne zaman çekildi?

Öldür Beni Sevgilim filminin çekimleri hangi otelde yapılmıştır, çekildiği yer, oyuncu kadrosu ve kaç yılında çekildi soruları cevap buldu.

Güncel 01.08.2022, 19:35
Öldür Beni Sevgilim filmi nerede çekildi hangi otelde oyuncuları isimleri ne zaman çekildi?

Öldür Beni Sevgilim filminin çekim ve yayın detayları araştırılıyor. Öldür Beni Sevgilim filmi nerede çekildi, Öldür Beni Sevgilim filmi hangi otelde çekildi, Öldür Beni Sevgilim filmi oyuncuları isimleri, Öldür Beni Sevgilim filmi ne zaman çekildi sorularının yanıtları merak ediliyor. Başrollerini Murat Boz ile Seda Bakan’ın paylaştığı filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Açelya Topaloğlu, Özgür Emre Yıldırım, Seda Güven, Yosi Mizrahi, Dilşad Şimşek ve Ali Yoğurtçuoğlu rol aldı.

Öldür Beni Sevgilim filminin yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez oturuyor. Filmin senaryosunu Murat Dişli yazdı. CJ Entertainment Turkey ve BKM Film tarafından romantik komedi türünde çekilen yapım, televizyon ekranlarında rulobet izleyicilerle buluşuyor. Milli Piyango’dan çıkan para bir evliliği kurtarabilir mi? Artık heyecanı bitmiş bir evliliği milli piyangodan çıkan para kurtarabilir mi? Yoksa bu para o evliliğin sonu mu olur? Demet ve Okan bu eğlenceli komedide işte bu sorunun cevabını öğrenecek.

Öldür Beni Sevgilim filmi ne zaman çekildi?

Öldür Beni Sevgilim filmi 2018 yılında çekildi. Film 1 Mart 2019 tarihinde sinemalarda vizyona girdi. Vizyonda kaldığı süre boyunca 669 bin 919 kişi tarafından izlenen Öldür Beni Sevgilim filmi, toplam 9 milyon 801 bin 558 TL hasılat elde etti.

Öldür Beni Sevgilim filmi nerede çekildi?

Öldür Beni Sevgilim filmi Muğla’nın Fethiye ilçesinde çekildi. Filmin çekimlerinin bir bölümü için İstanbul’un farklı ilçeleri, semtleri ve mekanlarında çekim setleri kuruldu. Kalan tüm çekimler ise Fethiye’de yapılmıştır.

Öldür Beni Sevgilim filmi hangi otelde çekildi?

Öldür Beni Sevgilim filmi Fethiye Faralya Köyü’nde ve Perdue Otelinde çekildi. Okan ve Demet’in hikayesinin ekranlara geldiği yapım için Fethiye’ye bağlı Faralya Köyü’nde çekimler yapıldı. Otel sahneleri ise yine Fethiye’de bulunan Perdue Hotel’de yapılmıştır.

Öldür Beni Sevgilim filmi oyuncuları isimleri

  • Murat Boz – Okan
  • Seda Bakan – Demet
  • Açelya Topaloğlu
  • Özgür Emre Yıldırım
  • Seda Güven
  • Yosi Mizrahi
  • Dilşad Şimşek
  • Ali Yoğurtçuoğlu
Yorumlar (0)