Salur Kazan filmi nerede çekildi oyuncuları Salur Kazan Zoraki Kahraman ne zaman çekildi?

Salur Kazan Zoraki Kahraman filmi kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, çekim yeri, çekildiği yer neresi ve oyuncu kadrosu isimleri soruları yanıt buldu.

Güncel 04.06.2022, 14:21
Salur Kazan filmi nerede çekildi oyuncuları Salur Kazan Zoraki Kahraman ne zaman çekildi?

Televizyon ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Salur Kazan Zoraki Kahraman filminin çekim ve yayın detayları araştırılıyor. Salur Kazan filmi nerede çekildi, Salur Kazan filmi oyuncuları isimleri, Salur Kazan Zoraki Kahraman filmi ne zaman çekildi, Salur Kazan filmi hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları ortaya çıktı. Yönetmen koltuğunda, aynı zamanda filmin senaryosunu da yazan Burak Aksak oturuyor. Yapımcısı Necati Akpınar olan filmin başrollerini Mahir İpek, Devrim Yakut, Korhan Herduran ve Mehmet Fatih Dokgöz paylaşıyor.

TV8 ekranlarında yayınlanacak olan Salur Kazan filminin müziklerini Cem Erman hazırladı. Komedi ve macera türündeki film 1 saat 41 dakika sürüyor. Salur Kazan Zoraki Kahraman filmi BKM Film tarafından çekildi. Büyük bir kahkaha şölenine imza atan film, Dede Korkut Hikayelerinden olan Salur Kazan’ın Evinin Yağmalanması hikayesini mizahi yönden masterbetting ekranlara taşıyor.

Salur Kazan Zoraki Kahraman filmi ne zaman çekildi?

Salur Kazan Zoraki Kahraman filmi 2017 yılında çekildi. Film aynı yıl 9 Haziran 2017 tarihinde vizyona girerek sinemaseverlerin beğenisine sunuldu. Vizyonda kaldığı süre boyunca 87 bin 11 kişi tarafından izlenen film, 974 bin 138 TL hasılat elde etti.

Salur Kazan filmi nerede çekildi?

Komedi türündeki Salur Kazan filmi Nevşehir’de çekildi. Filmin çekimleri için Nevşehir’e bağlı Ürgüp ve Avanos bölgelerinde çekim setleri kuruldu. Salur Kazan filminde, kötü adamlar tarafından esir alınan sevdiklerini kurtarmaya çalışan Salur Kazan’ın hikayesi ekranlara geliyor.

Salur Kazan filmi oyuncuları isimleri

  • Mahir İpek - Salur Kazan
  • Devrim Yakut - Burla Hatun
  • Korhan Herduran - Uruz
  • Mehmet Fatih Dokgöz - Kara Güne
  • Burak Çimen - Komutan
  • Rıdvan Aybars Düzey - Kuzgun
  • Onur Atilla - Çoban 1
  • Caner Kadayıfçı - Çoban 2

Salur Kazan Zoraki Kahraman filminde ayrıca şu oyuncular rol almıştır; Erdal Tosun, Öznur Serçeler, Salih Kalyon, Alper Kadayıfçı, Cahit Berkay, Cihan Ercan, Sezgi Sena Akay ve Cem Cücenoğlu.

Yorumlar (0)