Survivor Hikmet kaç yaşında boyu kaç ne iş yapıyor mesleği Survivor Hikmet evli mi eşi kim?

Survivor All Star yarışmacısı Hikmet Tuğsuz’un yaşı boyu mesleği ve hayatına dair merak edilen sorular yanıt buldu.

Güncel 28.05.2022, 00:04
Survivor Hikmet kaç yaşında boyu kaç ne iş yapıyor mesleği Survivor Hikmet evli mi eşi kim?

Survivor 2022 All Star yarışmacısı Hikmet Tuğsuz’un hayatına dair detaylar merak ediliyor. Survivor Hikmet kaç yaşında, Survivor Hikmet boyu kaç, Survivor Hikmet ne iş yapıyor mesleği ne, Survivor Hikmet evli mi eşi kim? Sorularının yanıtları araştırılıyor. 2019 yılında TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor Türkiye Yunanistan yarışmasında yarışmacı olan yer alan Hikmet Tuğsuz, talihsiz bir sakatlık yaşayıp diskalifiye olmuştu.

Survivor 2022 All Star yarışmasının en iddialı şampiyonluk adayları arasında yer alan Hikmet Tuğsuz, Deli Hikmet lakabıyla pashagaming tanınıyor. Survivor 2022 yarışmacısı Hikmet Tuğsuz, Gönüllüler takımında yarışmaya devam ediyor.

Survivor Hikmet kaç yaşında?

16 Kasım 1986 doğumlu Survivor 2022 yarışmacısı Hikmet Tuğsuz 36 yaşındadır. Aslen Antalyalı olan, Antalya’nın Akseki ilçesine bağlı Bademli Kasabasında dünyaya gözlerini açan Hikmet, sporcu kimliği ile tanınıyor. Uzun boyu ve fiziğiyle dikkatleri üzerine çeken Hikmet Tuğsuz, diğer yarışmacıların çekindiği bir isim olarak öne çıkıyor.

Survivor Hikmet boyu kaç?

Survivor 2022 All Star yarışmacısı Hikmet Tuğsuz’un boyu 1.88’dir. Survivor 2022’ye başladığında 93 kiloda olan Hikmet’in güncel kilosu bilinmiyor. Hikmet Tuğsuz, 2019 yılında yer aldığı Survivor’a katılabilmek için kısa zamanda çok fazla kilo vermişti. Hikmet Tuğsuz, kafasına koyduğunu yapabileceğini ve gözünün gördüğünden korkmadığını kaydediyor.

Survivor Hikmet ne iş yapıyor mesleği ne?

Survivor 2022 yarışmacısı Hikmet Tuğsuz antrenörlük işi yapıyor. Hikmet Tuğsuz, Adnan Menderes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’ndan mezun oldu. Atletizm sporuna yönelen ve decatlon sporu ile ilgilenen Tuğsuz, uzun yıllar boyunda bu sporun içinde yer aldı. Daha sonra ise hentbol, futbol, triatlon ve voleybol sporları ile de profesyonel anlamda ilgilendi. Üniversite yıllarından sonra antrenörlük ve sporculuk kariyerine devam etti. Hikmet Tuğsuz, Kırkpınar güreşçilerine antrenörlük yaptı.

Survivor Hikmet evli mi eşi kim?

Survivor 2022 yarışmacısı Hikmet Tuğsuz evli değil. Bekar olan Hikmet Tuğsuz’un eşi yok. Survivor All Star’da yarışmayı sürdüren Hikmet, iddiasını devam ettiriyor.

Yorumlar (0)