SON DAKİKA

Magazin

Afili Aşk dizisi yeni bölüm ne zaman? Hangi gün ve hangi kanalda?

Afili Aşk dizisinin yeni bölümünün ne zaman ve hangi gün yayınlandığı ile hangi kanalda ve saat kaçta başladığı ortaya çıktı.

4 Aralık 2019 13:06
Afili Aşk dizisi yeni bölüm ne zaman? Hangi gün ve hangi kanalda?

Afili Aşk dizisi 25. Bölümü ile devam ediyor. Yeni ve son bölümü yayınlanacak dizinin yayın günü ve ayrıntıları ise merak ediliyor. Afili Aşk dizisi yeni bölüm ne zaman ve hangi kanalda yayınlanacak? Afili Aşk hangi kanalda ve saat kaçta başlayacak? Soruları yanıt arıyor. Başrollerini Çağlar Ertuğrul ile Burcu Özberk’in paylaştığı, oyuncu kadrosunda Altan Erkekli, Neşe Baykent ve Asena Tuğal’ın olduğu Afili Aşk dizisinin merak edilenleri haberimizde yanıt buluyor.

AFİLİ AŞK DİZİSİ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN VE HANGİ GÜN YAYINLANACAK?

Afili Aşk dizisinin yeni bölümü 4 Aralık 2019 Çarşamba günü yayınlanacak. Sevilen dizinin 25. Bölümü akşam kuşağında ekranlara gelecek.

ÇAĞLAR ERTUĞRUL KİMDİR? NERELİ? KAÇ YAŞINDA?

AFİLİ AŞK DİZİSİ HANGİ KANALDA VE SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK?

Afili Aşk dizisi Kanal D kanalında, saat 20.00’de başlayacak. Geçen hafta yayınlanan 24. Bölümden özet görüntüler, daha sonra ise 25. Yeni bölüm seyirci ile buluşacak.

BURCU ÖZBERK KİMDİR? NERELİ? KAÇ YAŞINDA?

İlgili Haberler

  • YAZAR: KAAN YILMAZ

    1993 İzmir doğumlu Kaan Yılmaz İzmir Ekonomi Üniversitesi İletişim Fakültesi Medya ve İletişim Bölümü’nden mezun oldu. İngiltere’de London School of Economics’de Medya ve İletişim kurslarına katılan Kaan Yılmaz, ‘Avrupa Birliği Ülkelerinde Medya Okur Yazarlığı’ sunumuyla panellere katıldı. Kaan Yılmaz Sondakikaizmir.com’da editör olarak çalışmalarını sürdürüyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım