SON DAKİKA

Magazin

Estetik yaptıran Hülya Avşar'ın kardeşi Helin Avşar tanınmaz halde

Ünlü oyuncu Hülya Avşar'ın kız kardeşi Helin Avşar, yaptırdığı estetikler sonrası tanınmaz hale geldi.

22 Mayıs 2019 19:00
Estetik yaptıran Hülya Avşar'ın kardeşi Helin Avşar tanınmaz halde

Son dakika İzmir... Ünlü oyuncu Hülya Avşar'ın kız kardeşi Helin Avşar, tanınmaz halde... Bir süredir estetik yaptırdığı yönünde haberler çıkan ancak herhangi bir fotoğraf paylaşmayan Helin Avşar, ilk fotoğrafıyla ağızları açık bıraktı.

Hayranları, sosyal medya hesabından fotoğraf paylaşan Helin Avşar'ı tanıyamazken Helin Avşar'ın bambaşka biri olduğunu ifade etti.

Helin Avşar estetik

Yapılan yorumlardan bazıları şu şekilde:

"Ayşe Hatun Önal olmuşsun"

"Bana Cansu Torun'u anımsattı"

"Hepiniz birbirinize benzediniz aynı seri üretim gibi falan doğal hiç bisey kalmadı insanlık gibi..."

"Hiiiii ne olmuş buna"

"Eski Helini Özledik"

"Fahriye Evcen olmuş"

Helin Avşar'ın paylaştığı fotoğraflardan bazıları:

Helin Avşar estetik
Helin Avşar estetik
Helin Avşar estetik

HELİN AVŞAR KİMDİR?

1980 Ankara doğumlu Helin Avşar, sanatçı Hülya Avşar'ın kardeşidir. İsviçre'de eğitim alan Avşar, reklam ajanslarında staj yapmış ve tekstille ilgilenmiştir. Bir dönem Habertürk'te röportaj ve sunuculuk yaptı. TV8'de "Trophy Türk" programının sunuculuğunu, Ertem Şener'le birlikte üstlendi.

  • YAZAR: KAAN YILMAZ

    1993 İzmir doğumlu Kaan Yılmaz İzmir Ekonomi Üniversitesi İletişim Fakültesi Medya ve İletişim Bölümü’nden mezun oldu. İngiltere’de London School of Economics’de Medya ve İletişim kurslarına katılan Kaan Yılmaz, ‘Avrupa Birliği Ülkelerinde Medya Okur Yazarlığı’ sunumuyla panellere katıldı. Kaan Yılmaz Sondakikaizmir.com’da editör olarak çalışmalarını sürdürüyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım