SON DAKİKA

İzmir

İzmir - Urla vapur seferleri bugün başladı!

İzmir ile Urla arasında yolcu taşıyan vapur, bugün itibarıyla çalışmaya başladı. Vapur, ilk seferinde 300'den fazla yolcu taşıdı.

18 Mayıs 2019 13:50
İzmir - Urla vapur seferleri bugün başladı!

İzmir - Urla seferleri başladı! İzmir'de kısa süre önce başlayacağı açıklanan İzmir - Urla seferleri, bu sabah 09.15'te başladı. İlk vapur, Karşıyaka'dan Konak'a gittikten sonra Güzelbahçe'ye uğradı, sonra da Urla'ya ulaştı. 

İlk seferin yolcu sayısı 300'ü aşarken İZDENİZ Genel Müdürü Utku Arslan da yolculara eşlik etti. 

İZMİR - URLA VAPURLARI SAAT KAÇTA

Sabah saat 09.15'te Karşıyaka'dan kalkan vapur, akşam saat 21.00'de Urla'dan ayrılacak. Vapur, önce Güzelbahçe'ye uğrayarak Konak'a ulaşacak. Konak, İzmir-Urla vapurunun son adresi olacak. Vapur, Karşıyaka'ya geçmeyecek. Seferler, cumartesi gününün yanı sıra pazar günleri de çalışacak. Vapur, cumartesi ve pazar günü gidiş ve dönüşte aynı rotayı izleyecek. 

İzmir - Urla vapur seferleri

İZMİR - URLA VAPURLARI BİLET FİYATLARI 

İzmir - Urla vapur seferlerinin fiyatları, tam bilet 6 TL, öğrenci biletleri ise 3,60 TL.  

VAPURU KAÇIRDIYSANIZ, URLA'YA NASIL GİDİLİR? 

Urla'ya gitmek için İzmir-Urla vapurunun yanı sıra toplu taşıma araçlarını da kullanabilirsiniz. Artık bir aktarma noktası haline gelen Fahrettin Altay Meydanı'na ulaştıktan sonra, 984 numaralı belediye otobüsüne binebilir ve Urla'ya gidebilirsiniz. 15'er dakikada bir hareket eden belediye otobüslerini tercih etmezseniz, o bölgede bulunan Üçkuyular Semt Garajı'ndan da Urla'ya sürekli olarak minibüs bulunuyor.

  • YAZAR: ONUR ÖZCAN

    Onur Özcan, 1990 yılında Edirne'de dünyaya geldi. Kayseri Erciyes Üniversitesi'nde gazetecilik eğitimi alan Onur Özcan, İstanbul'da çeşitli medya şirketlerinde çalıştı. Kendini tüm haber kategorilerinde geliştiren Onur Özcan, ekonomiden spora, magazinden siyasete, haber değeri olan tüm gelişmeleri yakından takip ediyor. İstanbul'da çalıştığı dönemde yaptığı özel haberlerle ismini duyuran Onur Özcan, günümüzde İzmir yerel basınının nabzını tutmaktadır.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım