SON DAKİKA

Magazin

Masterchef Rıfat’ın balık terlikleri, Rıfat Yurttaş’ın boyu ve burcu

Masterchef Türkiye’nin renkli ismi Rıfat Yurttaş’ın balık terlikleri stüdyoyu kahkahaya boğdu. Masterchef Rıfat’ın boyu ve burcu ortaya çıktı.

3 Aralık 2019 19:15
Masterchef Rıfat’ın balık terlikleri, Rıfat Yurttaş’ın boyu ve burcu

Masterchef Türkiye’de yarışan İzmirli Rıfat Yurttaş, yarışmanın en renkli isimlerinin başında geliyor. Masterchef’in en dikkat çekici yarışmacılarından olan Rıfat Yurttaş, söyledikleri, yaptıkları ve giydikleri ile konuşulmaya devam ediyor. Masterchef Rıfat’ın balık terlikleri nedir? Rıfat Yurttaş’ın boyu kaç? Burcu ne? Başlıklı aramalar yapanlar, Masterchef Rıfat ile ilgili ayrıntıları öğrenmek istiyor. TV8 ekranlarının sevilen programı Masterchef Türkiye’de yarışan Rıfat Yurttaş’a dair merak edilenler haberimizde yer alıyor.

MASTERCHEF RIFAT’IN BALIK TERLİKLERİ

Masterchef’te yarışan Rıfat Yurttaş son programa balık şeklindeki terlikleri ile katıldı. Stüdyoda kahkahalara sebep olan balık terlikleri gören Yasin Obuz, Rıfat Yurttaş’ın ayağından terliği çıkararak yerine döndü. Terliği havada sallayan ve kılçıksız balık dolması olduğunu söyleyen Yasin, Masterchef jürilerinin kahkahalar atmasına neden oldu.

MASTERCHEF RIFAT KİMDİR? NERELİ? KAÇ YAŞINDA?

RIFAT YURTTAŞ’IN BURCU NEDİR? BOYU KAÇ?

Masterchef Rıfat Yurttaş’ın burcu Balıktır. Balık terliklerine gülen şeflere burcunun balık olduğunu hatırlatan Rıfat Yurttaş’ın boyu hakkında ise bilgi bulunmuyor.

İlgili Haberler

  • YAZAR: YASEMİN ÇELİK

    1989 Balıkesir doğumlu Yasemin Çelik, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu ve çeşitli basın organlarında görev aldı. İnternet medyası ile tanışarak muhtelif haber sitelerinde içerik editörlüğü, magazin haberleri şefliği, sosyal medya şefliği gibi görevlerde bulunan Yasemin Çelik, Sondakikaizmir.com editör kadrosunda çalışıyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım