SON DAKİKA

Ekonomi

Norayr İşler kimdir? Nereli

Zela Jewels ve İstanbul Kuyumcular Odası Yönetim Kurulu Başkanı olan Norayr İşler’in kim olduğu ve nereli olduğu ortaya çıktı.

10 Kasım 2019 20:55
Norayr İşler kimdir? Nereli

İstanbul Kuyumcular Odası Yönetim Kurulu Başkanı olan, aynı zamanda Zela Jewels Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten Norayr İşler kimdir? sorusu, son günlerin en çok merak edilen başlıkları arasında yer alıyor. İşadamı Norayr İşler’in hayatına dair ayrıntılar ve nereli olduğu haberimizde yanıt buluyor.

NORAYR İŞLER KİMDİR?

1968’de doğan Norayr İşler, 10 yaşında Kapalıçarşı’nın büyülü dünyasına girdi. Ustasından sanat öğrenen ve kendisini bu alanda geliştiren Noray İşler, Zela markasını kurarak Kapalıçarşı kültürünü tüm dünyaya tanıtmaya başladı. Önemli kuyumcu ustaları ile çalışan Norayr İşler, kendi hazırladığı tasarımları ile mücevherin serüvenini yeniden yorumladı.

İKO’YA YÖNETİM KURULU BAŞKANI OLDU

Dünyanın kuyumculuk trendlerini de yakından takip eden İşadamı Norayr İşler, teknolojiyle de yakından ilgileniyor. İstanbul Kuyumcular Odası’nın son başkanlık seçimlerine katılarak kazanan Norayr İşler, kuyumculuk sektörünün gelişimi için yaptığı çalışmalara, İstanbul Kuyumcular Odası Başkanı olarak devam ediyor.

  • YAZAR: ONUR ÖZCAN

    1990 doğumlu Onur Özcan, Kayseri Erciyes Üniversitesi'nde gazetecilik eğitimi aldı ve çeşitli medya şirketlerinde çalıştı. Ekonomiden spora, magazinden siyasete, haber değeri olan tüm gelişmeleri yakından takip eden Onur Özcan Sondakikaizmir.com Genel Yayın Yönetmeni’dir.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım