SON DAKİKA

Magazin

Ünlü oyuncu Bartu Küçükçağlayan nişanlandı, törenden fotoğraf paylaştı

Ünlü oyuncu Bartu Küçükçağlayan, bir süredir beraber olduğu sevgilisi Merve Özgüle ile nişanlandı, törenden fotoğraf paylaştı.

27 Mayıs 2019 23:32
Ünlü oyuncu Bartu Küçükçağlayan nişanlandı, törenden fotoğraf paylaştı

Son dakika İzmir... Ünlü oyuncu Bartu Küçükçağlayan, dünyaevine giriyor... Küçükçağlayan, bir süredir beraber olduğu sevgilisi Merve Özgüle ile nişanlandı. Sosyal medya hesabında nişandan bir fotoğrafını paylaşan ünlü oyuncunun fotoğrafı beğeni topladı. İkilinin çok yakıştığını söyleyen takipçiler, evlilik hazırlığı yapan çifte mutluluklar diledi. 

BARTU KÜÇÜKÇAĞLAYAN EYLÜL AYINDA EVLENECEK

Aile arasında yapılan nişanın ardından nikah tarihi de belli oldu. Çift, Eylül ayında dünyaevine girmeyi planlıyor. 

BARTU KÜÇÜKÇAĞLAYAN KİMDİR?

1983 yılında Eskişehir'de doğan Bartu Küçükçağlayan, küçük yaşta müziğe ilgi duydu. Birkaç grupla birlikte müzik yapmaya başlayan Küçükçağlayan, 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nda eğitim görmey başladı. Bir taraftan da oyunculuk kariyerine giriş yapan Küçükçağlayan, asıl üne burada kavuştu. Oynadığı dizi ve filmlerle birçok ödülün sahibi olan Bartu Küçükçağlayan, Erkan Can, Altan Erkekli, Rutkay Aziz gibi isimlerle rol arkadaşı oldu.

  • YAZAR: BÜLENT AYDIN

    1987 İzmir doğumlu Bülent Aydın, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Çeşitli gazetelerde muhabir ve editör olarak görev yapan Bülent Aydın, daha sonra internet haber sitelerinde çalışmalarını sürdürdü. Bülent Aydın, Sondakikaizmir.com’un editör kadrosunda görev alıyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım