İzmir Buca Belediyesi personel alımı 2021 iş ilanları

İzmir Buca Belediyesi işçi alımı iş başvurusu 2021 detayları ortaya çıktı. Buca Belediyesi İŞKUR üzerinden personel almak için duyuru yaptı.

İzmir 14.09.2021, 13:37
İzmir Buca Belediyesi personel alımı 2021 iş ilanları

İzmir Buca Belediyesi personel alımı 2021 ayrıntıları belli oldu. Buca Belediyesi iş ilanları İŞKUR tarafından yayınlandı. Buca Belediyesi’ne 2 büro işçisi ve 2 beden işçisi alınacak. Daimi olarak istihdam edilecek personeller için son başvuru tarihi 20 Eylül 2021 Pazartesi olacak. Buca İmar ve İnşaat Sanayi Teknik Hizmetler A.Ş. (Bucamar) tarafından İŞKUR’da verilen ilanda başvuru adresi olarak insankaynaklari@bucamar.com.tr mail adresi verildi. Başvurular bu mail adresine yapılacak ve mülakata uygun bulunan adaylar özel olarak mülakata davet edilecek.

Buca Belediyesi işçi alımı iş başvurusu 2021 ayrıntısına göre çalışma süresi haftada 45 saat, çalışma saatleri 08.30 – 17.30 olacak. Müracaat koşulları arasında engellilik oranı en az yüzde 40 olmak, en az ortaokul mezunu olmak ve yaşlılık aylığına hak kazanmamış olmak şartları bulunuyor. Başvuru için gerekli belgeler arasında sağlık raporu, özgeçmiş, adli sicil belgesi, diploma ve mesleki belgeler (mesleğinin gerektirdiği belgeler) olacağı da duyuruda yer aldı.

İzmir Buca Belediyesi personel alımı 2021 iş ilanları

  • Alınacak personel: 2 büro işçisi ve 2 beden işçisi (genel)
  • Son başvuru tarihi: 20 Eylül 2021
  • Başvuru maili: insankaynaklari@bucamar.com.tr

izmir büyükşehir belediyesi personel alımı 2021 iş ilanları

Yorumlar (3)
Dilek kanık 6 ay önce
3 cocugum var calismaya ihtiyacim var esimden ayriyim zor geciniyorum iş duzenli istiyorum Allah rızası için saygılar
Tuba gursoy 7 ay önce
Dokuz eylül üniversitesi mezunuyum cumhuriyet ticaret meslek lisesi mezunuyum sertifikalarım var bilgisayar tip sekreterligi ingilizce yönetici asistanlığı sertifikalarim var 047 engelliyim.
Neşet öjbe 9 ay önce
Şuan çalışmıyorum ise ihtiyacım var saygılarımla