Savaşçı dizisi ne zaman? Hangi gün, hangi kanalda?

Reyting rekortmeni Savaşçı dizisinin ne zaman yayınlandığı, hangi gün ve hangi televizyon kanalında dizi severler ile buluştuğu yanıt buldu.

TV - Magazin 10.11.2019, 15:25 10.11.2019, 15:25
Savaşçı dizisi ne zaman? Hangi gün, hangi kanalda?

Başrollerinde Berk Oktay, Murat Serezli, Sarp Levendoğlu, Müjde Uzman ve Gaye Turgut Evin’in oynadığı Savaşçı dizisinin senaryosunu Süleyman Çobanoğlu yazıyor. Osman Taşçı ve Şafak Bal’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, yapımcılığını Hayri Aslan’ın, yapımı Limon Film’in üstlendiği Savaşçı dizisi ne zaman? Hangi kanalda ve hangi gün yayınlanıyor? Soruları dizi severler tarafından sıkça soruluyor. Yayınlandığı gün izlenme rekorları kıran, televizyon yapımları arasında en çok izlenen dizi unvanını koruyan Savaşçı dizisi ile ilgili ayrıntılar haberimizde yanıt buluyor.

SAVAŞÇI DİZİSİ NE ZAMAN? HANGİ GÜN?

Savaşçı dizisi her hafta Pazar günü, saat 20.00’de yayınlanıyor. Tecrübeli oyuncu Berk Oktay’ın Yüzbaşı Kağan Bozok, Murat Serezli’nin Albay Halil İbrahim Kopuz, Sarp Levendoğlu’nun Yüzbaşı Haydar Bozkurt, Müjde Uzman’ın Üsteğmen Funda Turaç ve Gaye Turgut Evin’in Teğmen Çiğdem Ülgen rolünü oynadığı Savaşçı dizisi Pazar akşamı yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Dizi saat 20.00’de başlayacak.

SAVAŞÇI DİZİSİ HANGİ KANALDA

Bordo Berelilerin hikâyesinin anlatıldığı, Kılıç Timi’nin operasyonlarına yer verilen Savaşçı dizisi her hafta Fox TV kanalında yayınlanıyor. Fox TV’de bu yıl ayrıca, Mucize Doktor, Kadın, Her Yerde Sen ve Kurşun gibi çok izlenen diziler de yer alıyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?