Afili Aşk final bölümü ne zaman, Afili Aşk hangi gün oynuyor, hangi kanalda?

Afili Aşk dizisi final bölümü yayın günü ortaya çıktı. Afili Aşk ne zaman, hangi gün, hangi kanalda soruları yanıt buldu.

TV - Magazin 19.03.2020, 16:34
Afili Aşk final bölümü ne zaman, Afili Aşk hangi gün oynuyor, hangi kanalda?

Afili Aşk dizisi 38. Bölümü ile final yapıyor. Afili Aşk ne zaman başlıyor? Afili Aşk hangi gün oynuyor? Afili Aşk hangi kanalda, saat kaçta yayınlanıyor? Soruları yanıt buldu. Oyuncu kadrosunda Çağlar Ertuğrul, Burcu Özberk, Altan Erkekli, Neşe Baykent ve Asena Tuğal’ın yer aldığı romantik komedi dizisinin final yayın günü detayları ortaya çıktı. Kerem ve Ayşe’nin nikah masasına oturacağı ve hamilelik haberinin alındığı yeni bölüm detayları haberimizde yer alıyor.

AFİLİ AŞK FİNAL BÖLÜMÜ NE ZAMAN, HANGİ GÜN OYNUYOR?

Afili Aşk dizisi final bölümü 19 Mart 2020 Perşembe günü oynuyor. Afili Aşk’ın son bölümünde Ayşe’nin hamilelik haberi doğru çıkacak ve Ayşe ile Kerem soluğu nikah masasında alacak. Yalansız ve gerçek bir evlilikle hayatlarını birleştirme kararı alan Kerem ve Ayşe, bu kez ailelerin de desteğini alacak ve sonsuz mutluluk için imzalarını atacak.

AFİLİ AŞK HANGİ KANALDA, SAAT KAÇTA BAŞLIYOR?

Afili Aşk dizisi Kanal D kanalında, saat 20.00’de başlıyor. Afili Aşk’ın final bölümünde Ceyda’nın doktoru Ayşe’nin karşısına çıkacak ve bebekle ilgili şoke edici bir bilgi verecek. Bu bilgi Ayşe’nin hayatındaki her şeyi alt üst edecek. Ceyda ise elinde kalan son kozu oynayacak ve şirketin durumu ile Kerem’in özel hayatını gammazlayacak. Şirketten gelen yabancı yetkili ise ortaklığı bitirmek niyetinde olacak.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?