Ağır Romantik filmi nerede çekildi oyuncuları kim kaç yılında ne zaman çekildi hangi yıl hangi kanalda oynuyor?

TV ekranlarında sinemaseverler ile buluşan Ağır Romantik filminin çekildiği yer, oyuncu kadrosu ve kaç yılında çekildi? Soruları cevap buldu.

TV - Magazin 08.07.2021, 20:00 08.07.2021, 20:07
Ağır Romantik filmi nerede çekildi oyuncuları kim kaç yılında ne zaman çekildi hangi yıl hangi kanalda oynuyor?

Televizyon ekranlarında izleyici ile buluşan Ağır Romantik filminin detayları merak ediliyor. Ağır Romantik filmi nerede çekildi, oyuncuları kim? Ağır Romantik filmi ne zaman çekildi hangi yıl? Sorularının cevapları araştırılıyor. Deniz Denizciler’in hem senaryosunu yazıp hem de yönettiği filmin şarkılarını Yıldıray Gürgen hazırladı. Başrollerini Onur Tuna ile Tuvana Türkay’ın paylaştığı film romantik komedi türü ile ekranlara geliyor. Televizyon ekranlarında Show TV’de ilk kez yayınlanan filmi sinemalarda 84 bin kişi izledi ve film 1 milyon 427 bin TL hasılat elde etti.

Yapımcısı Ruhi Aliyeva olan film 97 dakika sürüyor. Filmin müzikleri arasında yer alan Zor Aşk şarkısı Nihat Çolak’a ait. Filmde Tuvana Türkay’ın söylediği Seni Yazdım Kalbime şarkısı ise Müslüm Gürses’in söylediği bir eserdir. Şarkının sözleri Hasan Bağlan’a, müziği ise Burhan Bayar’a aittir. Aslı ile Kerem’in tesadüf eseri tanışması, tanışmanın aşka ve evliliğe dönüşmesi ve sonrasında komik olaylarla devam etmesi filmin ana konusunu oluşturuyor. Ağır Romantik filminin çekildiği yer, oyuncu kadrosu ve Ağır Romantik kaç yılında çekildi? Sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor.

gelmiş geçmiş en iyi diziler listesi yabancı türk yerli

AĞIR ROMANTİK FİLMİ NE ZAMAN ÇEKİLDİ?

Televizyon ekranlarında izleyici ile buluşan Ağır Romantik filmi 2019 yılında çekildi. Film 14 Şubat 2020 tarihinde vizyona girdi.

AĞIR ROMANTİK FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Ağır Romantik filmi İstanbul’un Beyoğlu ilçesine bağlı Tarlabaşı semtinde ve Şişli ilçesine bağlı Nişantaşı semtinde çekildi. Filmde yer alan silahlı çatışma sahneleri, Nişantaşı’nda cadde trafiğe kapatılarak çekilmiştir.

ölmeden önce izlenmesi gereken filmler listesi

AĞIR ROMANTİK FİLMİ OYUNCULARI KİM?

  • Tuvana Türkay - Aslı Egeli
  • Onur Tuna - Kerem Babayiğit
  • Sermiyan Midyat - Danyal
  • Altan Erkekli - Servet Babayiğit
  • Durul Bazan - Haktan Hakyemez
  • Semra Dinçer - Nermin
  • Servet Pandur - Nejla Egeli
  • Gazanfer Ündüz - Nejat Egeli
  • Arif Selçuk - Halo Dayı

Ağır Romantik filminde ayrıca şu isimler yer alıyor; İsmail Nadir Bilgili – Nadir, Funda Dönmez – Nazlı, Egemen Şimşek – Cafer, Ersel Şibil – Sevcan, Ali Rıza Tanyeli – Reşat, Mustafa Dok ve Samet Denizdurduran.

görümce filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi

Yorumlar (0)