Ah Nerede dizisi nerede çekiliyor oyuncu kadrosu Zehra Burçak kim hangi kanalda oynuyor?

Ah Nerede dizisinin çekildiği yer, çekim yeri, oyuncuları isimleri ve hangi kanalda oynuyor sorusu ile dizi ile ilgili merak edilenler yanıt buldu.

TV - Magazin 05.08.2022, 16:29
Ah Nerede dizisi nerede çekiliyor oyuncu kadrosu Zehra Burçak kim hangi kanalda oynuyor?

Ah Nerede dizisinin çekim ve yayın ayrıntıları araştırılıyor. Ah Nerede dizisi nerede çekiliyor, Ah Nerede dizisi oyuncu kadrosu Zehra Burçak kim, Ah Nerede dizisi hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları merak ediliyor. Romantik komedi türünde çekilen dizinin başrollerini Nil Keser ile Oktay Çubuk paylaşıyor. 1975 yılında çekilen Ah Nerede filminin uyarlaması olan dizinin senaryosunu Kübra Sülün ile Meryem Demirli yazıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Bülent İşbilen oturuyor.

Ah Nerede dizisi 1. Sezonu ile televizyon ekranlarında yaz dizisi olarak dizi severlerle buluşuyor. 10. Ev Yapım tarafından çekilen ve yapımcısı Suavi Doğan olan dizinin ilk bölümü 1 Temmuz 2022 tarihinde yayınlanmıştı. Dizinin devam eden trwin bölümleri ise her hafta izleyicilerin beğenisine sunuluyor. Hikayesi Orhan Aksoy’a, uyarlama senaryosu Sadık Şendil’e ait ve Tarık Akan ile Gülşen Bubikoğlu’nun başrolde olduğu Ah Nerede filminden uyarlanan dizi kısa sürede büyük beğeni topladı.

Ah Nerede dizisi hangi kanalda oynuyor?

Ah Nerede dizisi Star TV kanalında oynuyor. Dizide, birbirinden tamamen farklı iki yolu olan Zehra ve Ferit, ortak çıkarları için aynı yolu yürümek zorunda kalır. Ama insan kaderiyle, sıklıkla kaçındığı yolda karşılaşır. Ferit, Zehra ile girdiği oyunda ailesini oyaladığından düşünürken asıl oyunun kendisine oynandığından ise habersizdir.

Ah Nerede dizisi nerede çekiliyor?

Ah Nerede dizisi İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde çekiliyor. Dizinin çekimlerinin büyük bölümü Avrupa Yakası’nda yapılıyor. Dizinin çekimleri için Beşiktaş, Beyoğlu, Şişli ve Sarıyer gibi ilçelerde çekim setleri kuruluyor.

Ah Nerede dizisi oyuncu kadrosu Zehra Burçak kim?

  • Zehra (Nil Keser)
  • Ferit Can Şerbetlioğlu (Oktay Çubuk)
  • Hakim Şerbetlioğlu (Tarık Papuççuoğlu)
  • Seniha Şerbetlioğlu (Ayşe Kökçü)
  • Perihan (Derya Alabora)
  • Ali (Ferit Aktuğ)
  • Burçak (Reyhan Asena Keskinci)
  • Nihal (Merve Nur Bengi)
  • Huriye (Aycan Koptur)

Ah Nerede dizisinin oyuncuları arasında ayrıca şu isimler var; Yılmaz (Orhan Ekşin), Murat Şerbetlioğlu (Korhan Herduran), Seray (Miray Akay), Ömer Şerbetlioğlu (Batuhan Sert), Cenker (Samet Kaan Kuyucu) ve Duygu (Ahsen Türkyılmaz).

Yorumlar (0)