Aşk Bir Rüya 86. Bölüm özeti, Vasu kovuluyor! Aşk Bir Rüya 15 Mayıs özeti ve fragmanı (yeni bölüm) yayında

Aşk Bir Rüya dizisi 15 Mayıs 2020 Cuma fragmanı ve özeti olan Aşk Bir Rüya 86. Bölüm fragmanı (son bölüm) Kanal 7 tarafından paylaşıldı.

TV - Magazin 14.05.2020, 23:01

Kanal 7’nin Hint dizileri yeni bölümleri gelmeye devam ediyor. Dizi fragmanları izle sorusuna yanıt arayan ve Aşk Bir Rüya yeni bölüm özeti ve fragmanı ile dizide neler olacağını merak eden izleyiciler, Aşk Bir Rüya 86. Bölüm özeti ve fragmanı yayında mı? Aşk Bir Rüya 15 Mayıs özeti ne oldu? Sorularının peşine düştü. Aşk Bir Rüya son bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümde Vasu’nun geçmişte yaptıkları ortaya çıkacak ve Vasu evden kovulacak. Kayınvalidesinden intikam almak isteyen Şada’nın ne planladığı son bölümde belli olacak. Hindistan’da yayınlandığı yıllarda birçok ödül kazanan ve büyük bir izleyici kitlesi olan dizide aşkın en saf hali ekrana yansıtılıyor. Türkiye’de büyük bir kitlesi olan Hint dizileri arasında kısa sürede yerini alan ve çok beğenilen Aşk Bir Rüya’nın 86. Bölüm fragmanı ve detayları ortaya çıktı.

AŞK BİR RÜYA 86. BÖLÜM ÖZETİ VE FRAGMANI – AŞK BİR RÜYA SON BÖLÜM ÖZETİ

Aşk Bir Rüya dizisi son bölüm özeti olan Aşk Bir Rüya 86. Bölüm fragmanı ve özeti Kanal 7’nin sosyal medya mecralarından paylaşıldı. Dizinin yeni bölümünde Şada, Vasu’nun geçmişte Thapki’ye yaptıklarını ortaya çıkaracak ve Dhruv’un annesinden nefret etmesine sebep olacak. Büyükanne, Thapki ve Dhruv’un evlenmesine engel olduğu için Vasu’yu evden kovacak. Şada, gidecek yeri olmayan Vasu’yu kendi babasının evine götürecek.

AŞK BİR RÜYA 15 MAYIS CUMA ÖZETİ VE FRAGMANI (YENİ BÖLÜM ÖZETİ)

Aşk Bir Rüya dizisi yeni bölüm fragmanı olan Aşk Bir Rüya 15 Mayıs 2020 Cuma özeti ve fragmanı yayınlandı. Dizinin son bölümünde ailesinden ayrılan Vasu çok acı çekecek. Thapki ve Bihan ise annelerini geri getirmek için yollar arayacak. Annesini görmeyen isteyen Bihan, Şada2nın ailesinin evine gidecek. Annesini hizmetçi kıyafetiyle gören Bihan çok öfkelenecek. Dizinin son bölümünde büyük sürprizler izleyiciyi bekliyor.

Yorumlar (0)