Aşk Bir Rüya 88. Bölüm fragmanı ve özeti, skandal gelişme! Aşk Bir Rüya son bölüm özeti ve fragmanı (17 Mayıs Pazar)

Hint dizileri yeni bölümleri ve dizi fragmanları izle, Aşk Bir Rüya yeni bölüm fragmanı olan Aşk Bir Rüya 17 Mayıs özeti Kanal 7 tarafından paylaşıma sunuldu.

TV - Magazin 16.05.2020, 22:58 16.05.2020, 23:32

Kanal 7 ekranlarının çok izlenen dizileri arasında olan Aşk Bir Rüya dizisi son bölüm özeti olan Aşk Bir Rüya 88. Bölüm fragmanı ve özeti dizi severler ile buluştu. Dizinin yeni bölümünde Vasu’nun geri gelmesini isteyen Thapki evdekileri duygularını kağıda dökmeleri konusunda yönlendirerek Vasu’yu hatırlatmak isteyecek. Daha sonra bu kağıtları Vasu’ya okumak için yanına gittiğinde ise Vasu’nun hizmetçi kılığında olduğunu görerek şaşıracak. Thapki’nin bu durum karşısında ne yapacağı 88. Bölümde ortaya çıkacak. Aşk Bir Rüya dizisi yeni bölüm fragmanı olan Aşk Bir Rüya 17 Mayıs 2020 fragmanı ve özeti yayınlandı. Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın başrolde olduğu, yayınlandığı dönemde ülkesinde tüm ödülleri silip süpüren ve izlenme rekorları kıran Aşk Bir Rüya dizisi fragman ve yeni bölüm detayları Kanal 7 tarafından izleyiciler için paylaşıma sunuldu.

AŞK BİR RÜYA 88. BÖLÜM FRAGMANI VE ÖZETİ – AŞK BİR RÜYA SON BÖLÜM ÖZETİ

Aşk Bir Rüya dizisi son bölüm fragmanı ve özeti olan Aşk Bir Rüya 88. Bölüm fragmanı ve özeti ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde Thapki’ye zarar vermek isteyen Şada gorili serbest bırakmıştı. Goril Thapki’yi takip edip onu kaçırmaya çalışacak. Bihan ise saf dışı kalacak. Thapki ne yapacağını bilemez bir haldeyken gorilin elinden kurtulmayı başaracak.

TV ekranlarında yeni başlayan diziler ve en iyi diziler listesi

AŞK BİR RÜYA 17 MAYIS 2020 PAZAR FRAGMANI VE ÖZETİ YAYINDA

Aşk Bir Rüya dizisi yeni bölüm özeti olan Aşk Bir Rüya 17 Mayıs 2020 Pazar fragmanı ve özeti yayına girdi. Dizinin yeni bölümünde Thapki’nin Vasu’yla ilgili gayretleri ekrana gelecek. Evdekilerin Vasu’nun eksikliğini hissetmesi ve geri dönüşünü sağlaması için plan yapan Thapki, Vasu’nun unutulması için duyguların kağıtlara yazılması gerektiğini söyleyecek ve bu kağıtları daha sonra Vasu’ya götürecek. Ancak Thapki’yi gittiği yerde bir sürpriz bekliyor olacak. Vasu, Thapki’nin karşısına hizmetçi elbiseleri ile çıkacak. Thapki’nin tepkisini son bölümde tüm dizi severler Kanal 7 ekranlarından izleyecek.

Yorumlar (0)