Aşk Bir Rüya yeni bölüm özeti fragmanı ve tanıtımı izle 30 Haziran Salı Aşk Bir Rüya 131. Bölüm fragmanı geldi

Kanal 7’nin çok izlenen Hint yapımı Aşk Bir Rüya son bölüm özeti fragmanı olan Aşk Bir Rüya 131. Bölüm fragmanı özeti (30 Haziran Salı) yayına girdi.

TV - Magazin 29.06.2020, 22:23

Aşk Bir Rüya dizisi yeni bölüm özeti fragmanı ve tanıtımı olan Aşk Bir Rüya 131. Bölüm fragmanı özeti dizi severlerin beğenisine sunuldu. Aşk Bir Rüya dizisinin yeni bölümünde Thapki’nin intikam planları Koşi ile devam edecek. Koşi’yi korkutan ve gerçekleri anlatması için baskı kuran Thapki’nin amacına ulaşıp ulaşmayacağı 131. Bölümde belli olacak. Kabir’in ise Thapki’ye olan hayranları artarak devam edecek. Thapki’nin Kabir’in yakınlaşma çabalarına karşı ne yapacağı sorusu yeni bölümde yanıt bulacak. Aşk Bir Rüya son bölüm özeti fragmanı olan Aşk Bir Rüya 30 Haziran 2020 Salı fragmanı özeti Kanal 7’nin sosyal medya hesaplarından paylaşıma açıldı ve izleyicilerle buluştu. Aşk Bir Rüya dizisi salı akşamı saat 21.00’de yeni bölümü ile ekranlarda olacak.

AŞK BİR RÜYA YENİ BÖLÜM ÖZETİ TANITIMI İZLE – AŞK BİR RÜYA 131. BÖLÜM FRAGMANI ÖZETİ

Aşk Bir Rüya dizisi yeni bölüm özeti fragmanı ve tanıtımı olan Aşk Bir Rüya 131. Bölüm fragmanı özeti seyircilerle buluştu. Aşk Bir Rüya’nın son bölümünde Thapki’nin kendisine geçmişte kötülük edenlerden intikam alma planları kaldığı yerden devam edecek. Sıradaki şanslı isim ise Koşi olacak. Koşi’yi korkutan Thapki, kendisine bu planda yardım eden Kabir’e teşekkür edecek.

AŞK BİR RÜYA SON BÖLÜM ÖZETİ FRAGMANI İZLE – AŞK BİR RÜYA 30 HAZİRAN FRAGMANI ÖZETİ

Kanal 7’nin ilgiyle izlenen Aşk Bir Rüya dizisi son bölüm özeti fragmanı olan Aşk Bir Rüya 30 Haziran fragmanı özeti yayına girdi. Oyuncuları arasında Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat isimlerinin yer aldığı yapım 2015 yılı Hindistan yapımıdır ve dram – romantik türleri ile çekilmiştir. Kendi ülkesinde yayınlandığı dönemde izlenme rekorları kıran dizi ülkemizde geçtiğimiz aylarda yayına başlamış ve çok sevilmişti.

Yorumlar (0)
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 18 Ocak 2021
İmsak 06:53
Güneş 08:19
Öğle 13:27
İkindi 16:02
Akşam 18:24
Yatsı 19:45