Baş Tacım 3. Bölüm fragmanı özeti izle 23 Haziran Baş Tacım yeni bölüm fragmanı

Kanal 7 ekranlarında yeni başlayan Hint dizisi Baş Tacım yeni bölüm özeti olan 23 Haziran 2021 Çarşamba fragmanı (3. Bölüm) yayına girdi.

TV - Magazin 23.06.2021, 13:20

Kanal 7’nin yeni Hint dizisi Baş Tacım yeni bölümleri ile devam ediyor. Baş Tacım 3. Bölüm fragmanı özeti izle 23 Haziran Çarşamba tanıtımı Kanal 7’nin ve Hint yapımının sosyal medya hesaplarından paylaşıma açıldı ve dizi severlerin beğenisine sunuldu. Orijinal adı Pavitra Rishta olan, yapımcısı Ekta Kapoor olan dizide Archana ile Manav’ın büyük aşkı ekranlara taşınıyor. Yanlış anlaşılma ile başlayan aşk büyük bir heyecanla ve sürprizlerle devam edecek.

Baş Tacım yeni bölüm fragmanı özeti izle son tanıtım ekranlardaki yerini aldı. Hindistan’da ilk yayınlandığı dönemde izlenme rekorları kıran Hint dizisinin başrollerini Ankita Lokhande ve Sushant Singh Rajput paylaşıyor. Dizide, Archana’nın yengesi olan Manjusha, Manav’ın makine mühendisi olduğunu söylüyor ve ikilinin evlenmesini sağlıyor. Ancak Archana, düğün töreninin ardından Manav’ın mühendis olmadığını, tamirci olduğu gerçeğiyle yüz yüze geliyor. Bu gerçek ile sarsılan Archana, evliliğinden de vazgeçmek istemiyor.

Baş Tacım 3. Bölüm fragmanı özeti izle

Hint dizisi Baş Tacım 3. Bölüm fragmanı özeti izle son tanıtım yayınlandı. Heyecanı yüksek dizide Manav’ın kardeşi talihsiz bir kaza sonucunda hayatını kaybediyor ve işler daha da sarpa sarıyor. Yanlış anlaşılmalar ve yalanlarla büyüyen bir aşkın hikayesi izleyicilerle buluşacak.

Baş Tacım yeni bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7

Baş Tacım dizisi yeni bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7 tarafından paylaşıma sunuldu. Dizinin yönetmen koltuğunda Ravindra Gauta oturuyor. Senaryosunu geniş bir ekibin hazırladığı dizinin oyuncuları arasında Ankita Lokhande, Sushant Singh Rajput, Hiten Tejwani Rajput, Usha Nadkarni, Asha Negi, Rithvik Dhanjani, Shruti Kanwar, Mrinalini Tyagi isimleri var.

Baş Tacım 23 Haziran özeti fragmanı izle

Baş Tacım dizisi 23 Haziran özeti fragmanı izle ekranlara geldi. Dizinin 3. Bölümü saat 19.00’da yayınlanacak. Dizinin tekrar bölümü ise Kanal 7’de saat 12.00’de yayınlanmaya devam edecek.

Yorumlar (0)