Baş Tacım dizisi oyuncuları konusu Baş Tacım dizisi saat kaçta başlıyor kaç bölüm?

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Baş Tacım kaç bölüm olacak, saat kaçta başlıyor, oyuncu kadrosu isimleri ve hikayesi soruları yanıtları ortaya çıktı.

TV - Magazin 19.05.2022, 13:23
Baş Tacım dizisi oyuncuları konusu Baş Tacım dizisi saat kaçta başlıyor kaç bölüm?

Televizyon ekranlarının çok izlenen Hint yapımlarından olan Baş Tacım dizisi ile ilgili yayın ve çekim detayları merak ediliyor. Baş Tacım dizisi oyuncuları isimleri, Baş Tacım dizisi konusu, Hint Baş Tacım dizisi saat kaçta başlıyor, Baş Tacım dizisi kaç bölüm sürecek? Sorularının yanıtları araştırılıyor. Büyük aşkın büyük sınavı sloganı ile ekranlara gelen yapımda Archana ile Manav’ın büyük bir yanlış anlaşılma ile başlayan aşkı ve ikilinin başlarına gelen olaylar konu ediliyor.

Baş Tacım dizisinin yönetmen koltuğunda Ravindra Gauta oturuyor ve dizinin yapımcılığını Ekta Kapoor üstleniyor. Hindistan’da yayınlandığı dönemde izlenme rekorları kıran ve Pavitra Rishta orijinal adıyla yayınlanan dizi Kanal 7 ekranlarında Ankita Lokhande ve Sushant Singh Rajput’un başrollerde olduğu casinoper bölümlerle yayınlanıyor. Yanlış anlaşılmalardan doğan büyük aşkın dizisi Baş Tacım, hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında izleyici ile buluşmayı sürdürüyor.

Baş Tacım Hint dizisi konusu

Baş Tacım Hint dizisinde Archana’nın yengesi olan Manjusha, Manav’ın iyi bir mühendis olduğunu söylüyor ve ikilinin evlenmesini sağlıyor. Ancak Archana evlendikten sonra Manav’ın tamirci olduğunu anlıyor. Bu gerçekle şok olan Archana, kendisine yalan söylendiğini düşünse de evliliğini bitirmiyor. Daha sonra Manav’ın kardeşi trafik kazasında ölüyor. Hamile eşi ise tek başına kalıyor. Manav’ın ailesi, onun Archana’dan ayrılıp Shravani ile evlenmesini istiyor. İkili boşanıyor ve Archana şehri terk ediyor. Yıllar sonra ise geri dönüyor.

Baş Tacım dizisi kaç bölüm?

Baş Tacım dizisi 450-500 bölüm arasında olacak. Hindistan’da 20’şer dakikalık bölümleri ile 4 sezonda 1424 bölüm yayınlanan dizi, ülkemizde 3-4 bölümün birleştirildiği versiyonları ile yayınlanıyor. Bu bilgiden yola çıkıldığında 2 seçenek ortaya çıkıyor. Baş Tacım dizisi 356 bölüm yayınlanacak ya da 45-500 bölüm ekranlara gelecek.

Baş Tacım dizisi saat kaçta başlıyor?

Baş Tacım dizisi saat 13.40’da başlıyor. Hafta içi her gün yayınlanan dizi Hindistan’da 2009 ile 2014 yılları arasında ekranlara geldi. Ülkemizde Kanal 7 ekranlarında yayınlanan dizi, Hindistan’da birçok ödülün de sahibi oldu. Jüri Özel Ödülü’nden En İyi Erkek Oyuncu Ödülü’ne, Yılın En İyi Dizisi Ödülü’nden En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’ne onlarca ödülün sahibi olan dizi eksilmeyen temposu ile devam ediyor.

Baş Tacım dizisi oyuncuları isimleri

 • Ankita Lokhande (Archana Manav Deshmukh, Ankita Naren Karmarkar)
 • Sushant Singh Rajput (Manav Damodar Deshmukh)
 • Hiten Tejwani Rajput (Manav Damodar Deshmukh)
 • Usha Nadkarni (Savita Damodar Deshmukh)
 • Asha Negi (Purvi Arjun Kirloskar)
 • Rithvik Dhanjani (Arjun Digvijay Kirloskar)
 • Shruti Kanwar (Ovi Manav Deshmukh)
 • Mrinalini Tyagi (Tejaswini Manav Deshmukh)
 • Amit Sarin (Ashwin Sagar)
 • Shakti Arora (Dr. Onir Dutt)
 • Mahesh Shetty (Jaywant Rane)
 • Parag Tyagi (Vinod Karanjkar)
Yorumlar (0)