Bayi Toplantısı filmindeki şarkıcı kim şarkı söyleyen kadın oyuncu kadrosu çekildiği otel nerede ne zaman çekildi?

TV ekranlarında yayınlanan Bayi Toplantısı filmi oyuncuları, çekim yeri ve çekilen otel nerede sorusu ile Bayi Toplantısı kaç yılında çekildi soruları yanıt buldu.

TV - Magazin 09.08.2021, 20:15 09.08.2021, 20:19
Bayi Toplantısı filmindeki şarkıcı kim şarkı söyleyen kadın oyuncu kadrosu çekildiği otel nerede ne zaman çekildi?

Televizyon ekranlarında izleyici ile buluşan Bayi Toplantısı filminin çekim ve yayın detayları merak ediliyor. Bayi Toplantısı oyuncu kadrosu, nerede çekildi, çekildiği otel nerede? Bayi Toplantısı filmi ne zaman çekildi? Sorularının yanıtları ortaya çıktı. Yönetmen koltuğunda Bedran Güzel’in oturduğu, senaryosunu İbrahim Büyükak’ın yazdığı ve BKM film tarafından çekilen filmin başrollerini İbrahim Büyükak, Onur Buldu ve Doğu Demirkol ile Büşra Pekin paylaşıyor.

Komedi türünde çekilen filmde, Anadolu’dan İstanbul’a gelen 3 beyaz eşya satıcısının, 3 günde hayatı ne kadar karışabilir? Sorusunun yanıtı ekranlara yansıyor. Küçük esnafların büyük hikayesi sloganı ile sinemaseverlerin beğenisine sunulan film, Namık, Adem ve Sadık’ın hayatına mercek tutuyor. Bayi Toplantısı filmi oyuncuları, çekim yeri ve çekilen otel nerede sorusu ile Bayi Toplantısı filmi kaç yılında çekildi? Sorularının yanıtları haberimizde yer alıyor.

gelmiş geçmiş en iyi diziler listesi yabancı türk yerli

BAYİ TOPLANTISI FİLMİ NE ZAMAN ÇEKİLDİ?

TV ekranlarında izleyicileri kahkahaya boğacak olan Bayi Toplantısı filmi 2019 yılının son aylarında ve 2020 yılının ilk aylarında çekildi. Film 21 Şubat 2020 tarihinde vizyona girdi ve sinemalarda seyirci ile buluştu.

BAYİ TOPLANTISI FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

115 dakika süren Bayi Toplantısı filmi İstanbul ve Konya’da çekildi. Filmin çekimlerinin bir bölümü İstanbul’da yapılırken, çekim setlerinin bir kısmı ise Konya’da kuruldu.

BAYİ TOPLANTISI FİLMİ ÇEKİLDİĞİ OTEL NEREDE?

Bayi Toplantısı filmi çekildiği otel İstanbul’dadır. Yurdaeroğlu Resort adıyla filmde yer alan otelin gerçek ismi bu değildir. Otelin adı senaryo gereği Yurdaeroğlu Resort olarak değiştirilmiştir.

ölmeden önce izlenmesi gereken filmler listesi

Bayi Toplantısı filmindeki şarkıcı kim şarkı söyleyen kadın

Bayi Toplantısı filmindeki şarkıcı sanatçı Simge Sağın'dır. Bayi Toplantısı filminde şarkı söyleyen kadın aramasının cevabı ortaya çıktı. Filmde konuk oyuncu olarak yer alan Simge Sağın, filmin bir bölümünde yer almış ve şarkı söylemiştir.

BAYİ TOPLANTISI FİLMİ OYUNCU KADROSU

  • İbrahim Büyükak - Namık
  • Onur Buldu - Sadık
  • Doğu Demirkol - Adem
  • Büşra Pekin - Övgü
  • Safa Sarı - Demircan
  • Deniz Hamzaoğlu
  • Çağla Demir

Bayi Toplantısı filminin oyuncuları arasında ayrıca; Rıza Akın, Hakan Salınmış, Sacide Taşaner, Zeyno Eracar, Müfit Kayacan, Tuğçe Karabayır ve Gamze Karaduman isimleri rol alıyor.

eltilerin savaşı filminin çekildiği ev apartman nerede ne zaman çekildi

Yorumlar (0)