Bayi Toplantısı fragmanı geldi, Bayi Toplantısı film oyuncuları ve gişe belli oldu

Bayi Toplantısı filmi fragmanı yayınlandı ve filmin oyuncu kadrosu ile gişe bilgisi ortaya çıktı.

TV - Magazin 10.03.2020, 13:40

Bayi Toplantısı filmi sinemaseverler ile buluştu. İbrahim Büyükak, Onur Buldu ve Doğu Demirkol ile Büşra Pekin’in başrolde yer aldığı komedi filminin detaylarını merak edenler, Bayi Toplantısı fragmanı izlemek için internete akın etti. Ayrıca Bayi Toplantısı filmi oyuncuları ve yapım kadrosu ile gişe bilgileri de merak ediliyor. Son haftaların en çok konuşulan yapımlarından olan Bayi Toplantısı’nın fragman ve ekibi haberimizde yer alıyor.

BAYİ TOPLANTISI FRAGMANI

Bayi Toplantısı filmi fragmanı yayınlandı. Bayi toplantısı için Anadolu’dan İstanbul’a gelen 3 beyaz eşyacının 3 günde hayatının ne kadar karışacağının senaryolaştırıldığı filmde, Namık, Sadık ve Adem’in yolları bayi toplantısında kesişiyor. Beklenmedik olaylar, soygun planı ve 3 bayinin kurtulma hikayesi izleyicileri kahkahaya boğacak.

BAYİ TOPLANTISI FİLMİ OYUNCULARI KİM?

Bayi Toplantısı filmi başrol oyuncuları arasında İbrahim Büyükak, Doğu Demirkol, Onur Buldu ve Büşra Pekin var. Başrol oyuncularına ayrıca Safa Sarı, Müfit Kayacan, Hakan Salınmış, Gamze Karaduman ve Deniz Hamzaoğlu da filmde eşlik ediyor. Senaryosunu İbrahim Büyükak’ın yazdığını, yönetmen koltuğunda Bedran Güzel’in oturduğu filmin yapımcısı ise Necati Akpınar.

BAYİ TOPLANTISI GİŞE BİLGİSİ

Bayi Toplantısı filmi gişe bilgisi belli oldu. Şu ana kadar toplam 2 hafta 3 gün olarak izleyici ile buluşan filmi 944.057 seyirci izledi ve filmin hasılatı ise şu ana kadar 17.055.580,00 TL oldu.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?