Bir Garip Aşk 78. Bölüm fragmanı özeti izle 16 Ocak 2021 Cumartesi

Kanal 7 ekranlarında günlük yayınlanan Hint yapımı Bir Garip Aşk dizisinin 78. Bölüm fragmanı özeti olan 16 Ocak 2021 Cumartesi tanıtımı yayına girdi.

TV - Magazin 15.01.2021, 22:42 15.01.2021, 23:01

Bir Garip Aşk 78. Bölüm fragmanı özeti olan yeni bölüm tanıtımı Kanal 7’nin sosyal medya hesaplarından paylaşıma açıldı. Hint yapımının 78. Bölümü 16 Ocak 2021 Cumartesi akşamı dizi severler ile buluşacak. Dizinin 78. Bölümünde Arnav ve Kuşi’nin evliliği tüm engellemelere rağmen tamamlanacak. Ancak ikili büyük bir sürprizle karşı karşıya kalacak. Evlendikleri gün, evlerinin her tarafında gizli kameralar olduğunu ve izlendiklerini görecekler. Bunu Şiyam’ın yaptığını anlayan ikili, onun gerçek yüzünü herkese ve en önemlisi Anjali’ye göstermek için yeni bir plan yapacaklar. Ablasını Şiyam’dan kurtarmak isteyen Arnav, Kuşi’nin de yardımı ile Şiyam’ın gerçek karakterini deşifre etmek için harekete geçecek. Diğer taraftan ise Anjali ve Şiyam, evlilik yıl dönümleri için hazırlıkları tamamlayacaklar. Arnav, ablasının mutluluğuna gölge düşürmek istemeyecek ancak Kuşi, Şiyam’ın gerçek yüzünün ortaya çıkması için ısrarcı olacak. Arnav ise kusursuz planını devreye sokacak.

Bir Garip Aşk 78. Bölüm fragmanı özeti izle

Bir Garip Aşk 78. Bölüm fragmanı özeti olan yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Hint yapımının 78. Bölümünde Arnav ve Kuşi, Anjali’yi Şiyamdan kurtarmak ve hayatından çıkarmak için kesin sonuç verecek bir hazırlık yapacaklar. Arnav, karanlık bir ortamda Şiyam’la yüzleşecek ve hapları neden kullandığını ona soracak. Şiyam ise önce durumu inkar etse de, daha sonra Anjali’nin bebeği düşsün diye bunu yaptığını dile getirecek. Işıklar açıldığında ise Şiyam hayatının şokunu yaşayacak.

Bir Garip Aşk 16 Ocak 2021 Cumartesi fragmanı özeti izle

Bir Garip Aşk 16 Ocak 2021 Cumartesi fragmanı özeti olan son bölüm tanıtımı yayına girdi. Dizinin yeni bölümüne Şiyam’ın itirafları damga vuracak. Bu durum karşısında babaanne Supadra’nın ve Anjali’nin takınacağı tavır ise 78. Bölümde belli olacak. Şiyam’ın Raizada evinde kalmaya devam edip etmeyeceği sorusu son bölümde yanıt bulacak.

Yorumlar (0)