Doğduğun Ev Kaderindir 12. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm fragmanı detayları

Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm fragmanı olan 12. Bölüm fragmanı yayında mı? Sorusu yanıt buldu.

TV - Magazin 24.03.2020, 14:05

Her hafta Çarşamba günü dizi severler ile buluşan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 12. Bölüm fragmanı merak ediliyor. Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sorusuna yanıt arayan izleyiciler, Başrollerini İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir’in paylaştığı, oyuncu kadrosunda ayrıca Engin Hepileri ve Zuhal Gencer’in yer aldığı dizinin son bölüm tanıtımını araştırıyor. Kısa zamanda önemli bir hayran kitlesine sahip olan TV8 dizisinin fragman detayları haberimizde yer alıyor.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 12. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 12. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Televizyon ekranlarında yayınlanan dizilere corona virüs tehlikesi nedeniyle ara verildi. Doğduğun Ev Kaderindir dizisi de aynı şekilde ara veren diziler arasında yerini aldı. Her hafta Çarşamba günü saat 20.00’de ekranlarda olan dizi bu hafta yayınlanmayacak. Sevilen dizinin yerine Survivor’ın yayınlanması bekleniyor.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm fragmanı izleyici ile buluşamadı. Dizilere bir süre ara verildiği açıklanırken, dizilerin yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağına dair bir tarih bulunmuyor. Corona virüs tehlikesinden dolayı tüm dizilerin uzun süre yayınlanmayacağı konuşuluyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?