Dokunmayın Şabanıma filmi ne zaman çekildi kaç yılında hangi yıl, nerede çekildi hangi semtte çekildiği yer neresi?

Yeşilçam’ın eğlenceli yapımlarından Dokunmayın Şabanıma filmi nerede çekildi, kaç yılında çekildi ve çekim yeri neresi? Soruları yanıtlandı.

TV - Magazin 28.06.2020, 17:03 13.06.2021, 22:48
Dokunmayın Şabanıma filmi ne zaman çekildi kaç yılında hangi yıl, nerede çekildi hangi semtte çekildiği yer neresi?

Osman Fahir Seden’in hem senaryosunu yazdığı hem de yönettiği Dokunmayın Şabanıma filminin nerede çekildiği, kaç yılında çekildiği ve çekim yerleri merak ediliyor. Dokunmayın Şabanıma filmi ne zaman çekildi, hangi yıl çekildi? Dokunmayın Şabanıma filminin çekildiği yer neresi? Sorularının yanıtı ortaya çıktı. Oyuncuları arasında Kemal Sunal, Ahu Tuğba, Ercan Yazgan, Reha Yurdakul ve Halit Akçatepe’nin olduğu, yapımcısı Fatma Girik ve Kemal Sunal olan Dokunmayın Şabanıma filminin görüntü yönetmeni Cahit Engin’dir. Can Film tarafından hazırlanan filmin süresi ise 73 dakikadır. İzleyenleri komediye doyuran Dokunmayın Şabanıma filminin ne zaman, hangi yıl çekildiği ve çekildiği yer detayı haberimizde cevap buluyor.

sosyete şaban filminin çekildiği çiftlik hangi köyde nerede

DOKUNMAYIN ŞABANIMA FİLMİ NE ZAMAN ÇEKİLDİ - HANGİ YIL ÇEKİLDİ?

Kemal Sunal’ın unutulmaz repliklerinin yer aldığı Dokunmayın Şabanıma filmi 1979 yılında çekildi. Film 1 Mart 1979 tarihinde sinemalarda gösterildi ve seyircilerin beğenisine sunuldu. Günümüzde ise birçok televizyon kanalında farklı zamanlarla oynamaya devam ediyor.

DOKUNMAYIN ŞABANIMA FİLMİNİN ÇEKİLDİĞİ YER NERESİ?

Dokunmayın Şabanıma filminin çekildiği yer İstanbul’un Fatih ilçesidir. Filmin çekimleri için İstanbul’un Avrupa Yakası kullanılmıştır. Birçok farklı ilçede ve semtte çekim setleri kurulmuştur.

şendul şaban filmi nerede çekildi kaç yılında

Yorumlar (0)