Doya Doya Moda Birben Coşkun kimdir, kaç kilo, boyu kaç, Doya Doya Moda Birben nereli, kaç yaşında?

Doya Doya Moda yarışmacısı Birben Dilan Coşkun’un hayatı, kim ve aslen nereli olduğu, memleketi, kilosu, boyu ve yaşı hakkındaki sorular cevap buldu.

TV - Magazin 10.08.2020, 13:01
Doya Doya Moda Birben Coşkun kimdir, kaç kilo, boyu kaç, Doya Doya Moda Birben nereli, kaç yaşında?

Doya Doya Moda ikinci sezon yarışmacısı Birben Dilan Coşkun’un yaşamına dair detayları öğrenmek isteyen izleyiciler, Doya Doya Moda Birben Coşkun kimdir? Doya Doya Moda Birben nereli? Doya Doya Moda Birben kaç yaşında? Doya Doya Moda Birben kaç kilo? Doya Doya Moda Birben boyu kaç? Sorularının yanıtını arıyor. 7 büyük beden kadın yarışmacının yer aldığı ve Gülşah Saraçoğlu, Kemal Doğulu, Seray Sever ve Uğurkan Erez’in jüri koltuğunda oturduğu programda, kadınlar kendilerine en uygun kıyafeti giyerek jürinin karşısına çıkıyor. Her hafta bir ismin elendiği, yeni bir ismin yarışmaya katıldığı ve bir ismin de haftanın galibi olarak altın kolyenin sahibi olduğu yarışma TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanıyor. Yarışmanın en dikkat çeken isimlerinden biri olan Birben Dilan Coşkun’un hayatı, kim ve aslen nereli olduğu, memleketi, kilosu, boyu ve yaşı hakkındaki ayrıntılar haberimizde yer buluyor.

DOYA DOYA MODA BİRBEN COŞKUN KİMDİR?

Doya Doya Moda ikinci sezon yarışmacısı Birben Dilan Coşkun 1996 İzmir doğumludur. İzmir’de doğup büyüyen ve kendisine ait bir pastanesi olan Birben Dilan Coşkun, İzmir’de ayrıca organizasyon işleri ile de uğraşıyor. Doya Doya Moda programının yeni sezon yüzlerinden olan Dilan Coşkun, iddialı çıkışları ve diğer yarışmacılarla girdiği diyaloglarla gündemde kalmaya devam ediyor.

Doya Doya Moda Rümeysa kimdir, nereli, kaç yaşında, kaç kilo, boyu kaç, soyadı ne?

Birben Coşkun

DOYA DOYA MODA BİRBEN NERELİ?

Doya Doya Moda ikinci sezon ismi Birben Coşkun İzmirlidir. Yaşamını İzmir’de sürdüren Birben Coşkun, yarışma dolayısıyla bir süredir İstanbul’da bulunuyor.

Birben Coşkun

DOYA DOYA MODA BİRBEN KAÇ YAŞINDA?

1996 doğumlu Doya Doya Moda yarışmacısı Birben Coşkun 24 yaşındadır.

Birben Coşkun

DOYA DOYA MODA BİRBEN KAÇ KİLO?

Doya Doya Moda yarışmacısı Birben Coşkun 82 kilodur. 42-44 beden olan Birben, bedeni ile oldukça barışık bir yarışmacı profili çiziyor. Kıyafet seçimlerinde de oldukça özgür olan Birben, modanın insanın kendisini ve vücudunu tanıyıp, kendisini en iyi şekilde ifade edebilmesi olduğunu söylüyor.

Doya Doya Moda İmani kimdir, nereli, yaşı, İmani Börteçine Dolar kilosu, evli mi?

Birben Coşkun

DOYA DOYA MODA BİRBEN BOYU KAÇ?

Doya Doya Moda ikinci sezon yarışmacısı Birben Coşkun’un boyu 170 cm’dir. Yarışmanın en çok konuşulan isimlerinden biri olmayı başaran Birben Coşkun, dolabında olmazsa olmaz olarak, basenlerini kapatan uzun ceketlerinin yer aldığını dile getiriyor.

Birben Coşkun

Yorumlar (0)
14°
açık
Namaz Vakti 24 Kasım 2020
İmsak 06:30
Güneş 07:56
Öğle 13:03
İkindi 15:38
Akşam 18:01
Yatsı 19:21