Doya Doya Moda Gülşah Saraçoğlu evli mi boyu kaç oğlu kim eski eşi sevgilisi kim burcu ne?

Doya Doya Moda jüri üyesi Gülşah Saraçoğlu’nun evli olup olmadığı, ailesi, çocuğu, eski eşi, hangi burç olduğu, boy ve kilosu ile ilgili sorular yanıt buldu.

TV - Magazin 06.07.2021, 13:55 06.07.2021, 14:01
Doya Doya Moda Gülşah Saraçoğlu evli mi boyu kaç oğlu kim eski eşi sevgilisi kim burcu ne?

Doya Doya Moda yarışma programının jüri üyelerinden biri olan Gülşah Saraçoğlu’nun hayatına dair detaylar merak ediliyor. Doya Doya Moda Gülşah evli mi? Doya Doya Moda Gülşah Saraçoğlu eski eşi kim? Doya Doya Moda Gülşah Saraçoğlu sevgilisi kim? Doya Doya Moda Gülşah Saraçoğlu oğlu kim? Doya Doya Moda Gülşah Saraçoğlu boyu kaç? Doya Doya Moda Gülşah Saraçoğlu burcu ne? Sorularının yanıtı aranıyor. 7 büyük beden kadın yarışmacının mücadele ettiği ve TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan moda programının jüri üyelerinden olan modacı Gülşah Saraçoğlu’nun evli olup olmadığı, ailesi, çocuğu, eski kocası / eşi, hangi burç olduğu, boy ve kilosu ile ilgili soruların yanıtları haberimizde yer alıyor.

Doya Doya Moda Gülşah Saraçoğlu evli mi boyu kaç oğlu kim eski eşi sevgilisi kim burcu ne?

DOYA DOYA MODA GÜLŞAH SARAÇOĞLU EVLİ Mİ?

Doya Doya Moda jüri üyesi Gülşah Saraçoğlu evli değil. 2010 yılında evlenip 2012 yılında boşanan Gülşah Saraçoğlu bekâr.

DOYA DOYA MODA GÜLŞAH SARAÇOĞLU ESKİ EŞİ KİM?

Doya Doya Moda jürisi Gülşah Saraçoğlu’nun eski eşi Selçuk Yentur’dur. İkili 2010 yılında evlenip 2012 yılında boşandı. Daha sonra yeniden evlenip boşandılar ve sonrasında kısa bir nişanlılık süreci yaşadılar ancak tekrar evlenmeden ayrıldılar.

doya doya moda gülşah saraçoğlu eski kilolu hali nasıl

DOYA DOYA MODA GÜLŞAH SARAÇOĞLU SEVGİLİSİ KİM?

Doya Doya Moda jürisi Gülşah Saraçoğlu’nun eski sevgilisi işadamı Gökhan Göz’dür. İkili bir dönem birliktelik yaşadı ancak Gülşah Saraçoğlu’nun bu dönemlerde sevgilisi olup olmadığı bilinmiyor.

Gülşah Saraçoğlu evli mi boyu kaç burcu ne

DOYA DOYA MODA GÜLŞAH SARAÇOĞLU OĞLU KİM?

Doya Doya Moda jürisi Gülşah Saraçoğlu’nun oğlu Aslan Yentur’dur. Gülşah Saraçoğlu’nun Selçuk Yentur ile olan evliliğinden 2011 yılında doğan Aslan Yentur’a dair detaylı bilgi yok.

DOYA DOYA MODA GÜLŞAH SARAÇOĞLU BOYU KAÇ?

Doya Doya Moda jüri üyesi Gülşah Saraçoğlu’nun boyu 163 cm’dir. Şu anda 53 kilo olan Gülşah Saraçoğlu, bir dönem 83 kiloya kadar çıkmış ve mide küçültme ameliyatı olarak fazla kilolarından kurtulmuştu.

Gülşah Saraçoğlu evli mi boyu kaç burcu ne

DOYA DOYA MODA GÜLŞAH SARAÇOĞLU BURCU NE?

Doya Doya Moda jüri üyesi Gülşah Saraçoğlu’nun burcu Aslandır. 1982 doğumlu olan Gülşah Saraçoğlu, ünlü isimlerin modacısı olarak tanınıyor.

Gülşah Saraçoğlu evli mi boyu kaç burcu ne

su baher eski hali fotoğrafları aslen nereli

Yorumlar (0)