Doya Doya Moda Gülşah Saraçoğlu kaç yaşında kimdir boyu kaç eşi sevgilisi kim nereli?

Doya Doya Moda jürisi Gülşah Saraçoğlu’nun hayatı, kim, aslen nereli ve kaç yaşında olduğu ile boyu ve eski eşi hakkındaki sorular yanıt buldu.

TV - Magazin 06.07.2021, 14:00 06.07.2021, 14:06
Doya Doya Moda Gülşah Saraçoğlu kaç yaşında kimdir boyu kaç eşi sevgilisi kim nereli?

Doya Doya Moda programının jüri üyelerinden olan Gülşah Saraçoğlu’nun hayatı merak ediliyor. Doya Doya Moda Gülşah Saraçoğlu kaç yaşında, kimdir, nereli, boyu kaç, eşi / sevgilisi kim? Sorularının yanıtları araştırılıyor. Moda kariyerine ünlü modacı Dilek Hanif’in asistanı olarak başlayan ve kısa sürede moda sektöründe dikkat çeken isimler arasına giren Saraçoğlu, birçok ünlü isme hazırladığı tasarımlarla gündeme geldi. İlk moda çalışmalarını Hande Yener için yapan Gülşah Saraçoğlu, daha sonra Nicole Kidman, Nükhet Duru, Bülent Ersoy, Ajda Pekkan, Seda Sayan, Demet Akalın, Sibel Can ve Nazan Öncel gibi ünlü sanatçıların sahne kıyafetlerini hazırladı.

Bir dönem aldığı kilolarla ve girdiği estetik operasyonlarla gündemden düşmeyen Saraçoğlu, 83 kilodan 53 kiloya düştüğünü açıklamıştı. Mide küçültme ameliyatı olan Saraçoğlu, 3 ayda 22 kilo vermişti. Daha sonra girdiği estetik operasyonların sayısını unuttuğunu, abarttığı için kaç kere estetik olduğunu da hatırlamadığını kaydeden ünlü modacı, cep telefonunun yüz tanıma programının kendisini tanımadığını esprili bir dille söylemişti. Saraçoğlu, gerdirip çektirmekten alın yazısının sırtına geldiğini kaydetmişti. Ünlü modacının yaşamına dair detaylar haberimizde yer alıyor.

Doya Doya Moda Gülşah Saraçoğlu kaç yaşında kimdir boyu kaç eşi sevgilisi kim nereli?

Doya Doya Moda Gülşah Saraçoğlu kimdir?

Doya Doya Moda programının jüri üyelerinden olan Gülşah Saraçoğlu 1982 İstanbul doğumludur. Lise eğitimine devam ederken moda dersleri de almaya başlayan ve Dilek Hanif’in asistanı olarak sektöre giren Saraçoğlu, tasarladığı kıyafetler ile kısa zamanda sektörün önemli isimlerinden biri haline geldi. Yıllar içinde onlarca ünlü sanatçının sahne kıyafetlerini hazırladı. 2011 yılında Eda Taşpınar ve Deniz Berdan ile birlikte “Sen Yeter ki İste” adlı programı yaptı. Dubai’de mağazası bulunan Saraçoğlu, Doya Doya Moda programının jüri üyeleri arasındadır.

doya doya moda gülşah saraçoğlu eski kilolu hali nasıl

Doya Doya Moda Gülşah Saraçoğlu kaç yaşında?

1982 doğumlu Gülşah Saraçoğlu 39 yaşındadır. Ünlü Modacı aslan burcudur.

Doya Doya Moda Gülşah Saraçoğlu nereli?

Gülşah Saraçoğlu İstanbulludur. İstanbul’da doğup büyüyen modacı yaşamını da İstanbul’da sürdürmektedir.

Doya Doya Moda Gülşah Saraçoğlu kaç yaşında kimdir boyu kaç eşi sevgilisi kim nereli?

Doya Doya Moda Gülşah Saraçoğlu boyu kaç?

Modacı Gülşah Saraçoğlu’nun boyu 1.63 cm’dir. Doya Doya Moda programında yarışmacıların kıyafetleri ile ilgili yaptığı yorumlarla gündemden düşmeyen Saraçoğlu, özel hayatı ile de sık sık gündeme geliyor.

Doya Doya Moda Gülşah Saraçoğlu eşi sevgilisi kim?

Gülşah Saraçoğlu eski eşi Selçuk Yentur’dur. Saraçoğlu’nun bu evlilikten Aslan adında bir oğlu bulunuyor. Çift 2012 yılında boşandı. Daha sonra yeniden evlenip yine boşandılar. Daha sonra nişanlandılar ancak evlenmeden ayrıldılar. Gülşah Saraçoğlu’nun eski sevgilisi ise Gökhan Göz’dür. Çift geçtiğimiz aylarda olaylı bir şekilde ayrılmıştı.

Doya Doya Moda Gülşah Saraçoğlu kaç yaşında kimdir boyu kaç eşi sevgilisi kim nereli?

su baher eski hali fotoğrafları aslen nereli

Yorumlar (0)