Emanet 119. Bölüm fragmanı özeti yeni bölüm 18 Şubat Perşembe Kanal 7

Kanal 7 Türk yapımı Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı 18 Şubat 2021 Perşembe özeti olan Emanet 119. Bölüm özeti fragmanı Kanal 7 tarafından paylaşıldı.

TV - Magazin 17.02.2021, 20:36 17.02.2021, 21:31

Emanet 119. Bölüm fragmanı özeti olan 18 Şubat Perşembe Emanet yeni bölüm fragmanı tanıtımı Kanal 7’nin ve Türk yapımının sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. İzleyicilerin büyük bir heyecanla beklediği nikah günü gelip çattı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Yaman Kırımlı, Seher’in evine gitti ve onu alıp nikahın yapılacağı konağa getirdi. Yol boyunca büyük heyecan yaşayan Seher, formalite olarak planlanan nikahın ciddiyeti hakkında Yaman’la konuştu. Nikahın gerçek olmadığını söyleyen Seher’e karşı Yaman, kendisinin bu kadar gerçek bir şey daha önce görmediğini söyledi. Her şeyden kuşku duyduğunu dile getiren Yaman, hiçbir şeyin olması gerektiği kadar güzel olmadığını Seher’e söyledi. Seher’in güzelliğinin yanında her şeyin sönük kaldığını söyleyen Yaman, kimsenin bu kadarına hazır olmadığını da sözlerine ekledi. Herkesi duygulandıran anları yorumlayan Yaman Kırımlı, alınmış bir karar sebebiyle duyguların yaşanmadığını, herkesin kendilerine baktığında gördükleri bir şey olduğunu söyledi. Kendisinin de Seher’e baktığında gördüğü bir şey olduğunu söyleyen Yaman, duygusal konuşmaları ile Emanet dizisinin son bölümüne damga vurdu. Kanal 7 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Emanet dizisinin izleyicilerle buluşan son bölümünde, gelinlikle nikahın yapılacağı yere gelen Seher, herkesi büyüledi. Diğer taraftan Zuhal, kayıp dosyanın peşini bırakmadı ve evi alt üst edip aramasını sürdürdü. Dosyayı bulamadığı anlarda çıldıran Zuhal, nikahı engellemek için son umutlarını da kaybetti. Emanet dizisinin 119. Bölümü Perşembe akşamı saat 19.00’da ekranlarda olacak.

Emanet 119. Bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Emanet dizisi 119. Bölüm fragmanı özeti olan son bölüm tanıtımı yayına girdi. Büyük bir heyecanla takip edilen ve yeni bölümleri ile izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başaran dizinin 119. Bölümünde yine büyük heyecan yaşanacak. Dizinin yayınlanan son bölümünde dosyayı arayan İkbal ve Zuhal’in yaşadığı şaşkınlık ekranlara gelmişti. Başrollerini Yaman Kırımlı rolü ile Halil İbrahim Ceyhan ve Seher rolü ile Sıla Türkoğlu’nun paylaştığı dizinin çekimlerine Kocaeli Darıca’da devam ediliyor.

Emanet yeni bölüm fragmanı 18 Şubat Perşembe özeti izle

Emanet yeni bölüm fragmanı 18 Şubat Perşembe özeti yayınlandı. Karamel Yapım tarafından çekilen dizinin yeni bölümü Perşembe akşamında yayında olacak. Bir emaneti aşkla korumaya çalışanların hikayesi hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında yayınını sürdürecek.

Yorumlar (1)
Emine Gören 2 yıl önce
Offf yaaa ùçgùndùr bir evlendiremediniz ay balalarimi.Yilan zùhalde geldi.ikbal zaten şeytan selim desen onlardan beter aģzimi bozmayayim bakalim ne olacak yarin.