Emanet yeni bölüm fragmanı 119. Bölüm özeti izle 18 Şubat Perşembe büyük heyecan

Emanet 119. Bölüm fragmanı özeti olan 18 Şubat 2021 Perşembe Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı tanıtımı Kanal 7’nin hesaplarından paylaşıma açıldı.

TV - Magazin 17.02.2021, 21:28

Emanet yeni bölüm fragmanı 18 Şubat Perşembe özeti olan Emanet 119. Bölüm fragmanı tanıtımı Kanal 7’nin ve Türk yapımının sosyal medya mecraları aracılığı ile paylaşıma açıldı ve dizi severlerin beğenisine sunuldu. Emanet dizisinin 119. Bölümünde büyük heyecan yaşanacak. Yaman Kırımlı ile Seher’in nikahı kıyılacak. Yaman ve Seher, birlikte çıkacakları uzun hayat yolunun ilk adımlarını atmak üzere hazır bulunacaklar. Ancak tüm bu güzel anları bozmak için İkbal, Zuhal ve Selim de boş durmayacak ve var güçleri ile nikahı engellemeye çalışacaklar. Yaman ile Seher’in nikahının kıyıldığı konağa hızlı bir giriş yapan Zuhal, ikilinin nikahı kıyılırken onlara doğru yürüyecek. Öfkesi gözlerinden okunan Zuhal’in dosyayı bulup bulmadığı ve nikahı engelleyip engellemeyeceği sorusu Emanet dizisinin 119. Bölümünde yanıt bulacak. Türk yapımının yeni bölümünde Yaman ve Seher’in heyecanı da 119. Bölüme damga vuracak. Formalite olarak başlayan plan gerçeğe dönüştükçe heyecan daha da artacak. İkbal ve Zuhal’in nikahın kıyılmaması için ne yapacağı yeni bölümde ortaya çıkacak. Başrollerini Yaman Kırımlı rolü ile Halil İbrahim Ceyhan ve Seher Kerimoğlu rolü ile Sıla Türkoğlu’nun paylaştığı dizinin 119. Bölümü 18 Şubat Perşembe akşamı saat 19.00’da ekranlara gelecek.

Emanet yeni bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7

Emanet yeni bölüm fragmanı özeti Kanal 7’nin hesaplarından paylaşıldı. Emanet Türk dizisinin son bölümünde Yaman ve Seher nihayet nikah masasına oturacaklar. Nikah memuru ise Seher’e Yaman’ı eş olarak kabul edip etmediğini soracak. Tam o anda oraya gelen Zuhal’in ne yapacağı yeni bölümde ortaya çıkacak.

Emanet 119. Bölüm fragmanı 18 Şubat Perşembe özeti izle

Emanet 119. Bölüm fragmanı 18 Şubat Perşembe özeti yayınlandı. Çekimlerine Kocaeli’nin Darıca ilçesinde devam edilen ve Karamel Yapım tarafından çekilen dizide annesiz ve babasız kalan yeğenleri Yusuf’u kutsal bir emanet gibi görüp korumaya çalışan Yaman ve Seher’in kalplere dokunan hikayesi ekranlara taşınıyor. Dizinin 119. Bölümünde ikilinin nikahı için herkes hazır olacak. Düşmanlar ise yine sahneye çıkacak.

Emanet dizisi oyuncuları kim?

Halil İbrahim Ceyhan (Yaman)

Sıla Türkoğlu (Seher)

Berat Yusuf Özkan (Yusuf)

Gülderen Güler (Kiraz)

Melih Özkaya (Ali)

Gülay Özdem (İkbal)

Hilal Yıldız (Zuhal)

Yorumlar (0)