Gönül Dağı dizisi hangi gün hangi kanalda oynuyor yeni bölüm ne zaman başlayacak Gönül Dağı dizisi nerede çekiliyor?

Gönül Dağı dizisinin yayın günü, oynadığı kanal ve gün ile Gönül Dağı dizisinin çekildiği yer soruları yanıt buldu.

TV - Magazin 05.07.2021, 13:00 05.07.2021, 13:05
Gönül Dağı dizisi hangi gün hangi kanalda oynuyor yeni bölüm ne zaman başlayacak Gönül Dağı dizisi nerede çekiliyor?

Gönül Dağı dizisi ilk bölümleri ile çok sevildi ve ilgiyle takip ediliyor. Gönül Dağı dizisi hangi gün oynuyor? Gönül Dağı dizisi yeni bölüm ne zaman? Gönül Dağı dizisi hangi kanalda yayınlanıyor? Gönül Dağı dizisi nerede çekiliyor? Sorularının yanıtları ortaya çıktı. Küçük dünyalarında büyük hayaller yeşerten Anadolu çocuklarının hikayesi olan Gönül Dağı dizisinde, bozkırda hayallerinin peşinden koşan ve tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan 3 kuzenin hikayesi ekranlara taşınıyor.

Mustafa Çiftçi’nin öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırılan dizi izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başardı. Başrollerini Berk Atan ile Gülsüm Ali İlhan’ın paylaştığı yapım Anadolu insanın öyküsünü anlatıyor. Gönül Dağı dizisinin yayın günü, oynadığı kanal ve oynadığı gün ile Gönül Dağı dizisinin çekildiği yer haberimizde yer alıyor.

gelmiş geçmiş en iyi diziler listesi yabancı türk yerli

GÖNÜL DAĞI DİZİSİ HANGİ GÜN OYNUYOR?

Gönül Dağı dizisi her hafta Cumartesi günü oynuyor. İlk bölümleri çok sevilen yapımda, bozkırın ortasında yer alan şirin bir kasabada yaşayan sıcakkanlı ve sevecen Anadolu insanının öyküsü ekranlara taşınıyor.

GÖNÜL DAĞI DİZİSİ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Gönül Dağı dizisi yeni bölüm Cumartesi günü saat 20.00’de başlıyor.

ölmeden önce izlenmesi gereken filmler listesi

GÖNÜL DAĞI DİZİSİ HANGİ KANALDA YAYINLANIYOR?

Gönül Dağı dizisi TRT 1 kanalında yayınlanıyor. Dizide, efsaneleri, gelenekleri şehirlerde unutulmaya yüz tutmuş değerleri gönülden yaşayan, alın teri ile kazanırken sevdasını yüreğinde hisseden, umutları ve hayalleri uğruna yaşam mücadelesi veren insanların hikayesi işleniyor.

GÖNÜL DAĞI DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Gönül Dağı dizisi Eskişehir’de çekiliyor. Dizinin çekimlerinin Eskişehir ilinin Sivrihisar ilçesinde yapıldığı biliniyor.

yeni başlayacak diziler listesi 2021 atv, show tv, kanal d, star tv, fox tv

Yorumlar (0)