Gönül Dağı dizisi nerede çekiliyor hangi ilde nerede çekildi dizinin çekildiği yer çekim yeri neresi?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisi nerede çekilmiştir, Gönül Dağı dizisi çekildiği yer ve detayları soruları yanıt buldu.

TV - Magazin 26.07.2021, 11:25 26.07.2021, 11:32
Gönül Dağı dizisi nerede çekiliyor hangi ilde nerede çekildi dizinin çekildiği yer çekim yeri neresi?

TRT 1 ekranlarında her Cumartesi dizi severler ile buluşmaya devam eden Gönül Dağı dizisinde heyecan sürüyor. Dizinin çekim detaylarını merak eden izleyiciler, Gönül Dağı dizisi nerede çekiliyor, çekim yeri neresi? Gönül Dağı dizisi hangi ilde çekiliyor, nerede çekildi? Sorularının yanıtını araştırıyor. Bozkırın Kalemi Mustafa Çiftçi’nin gün yüzüne çıkmamış hikayelerinden esinlenilerek senaryoya aktarılan Gönül Dağı dizisi, küçük dünyalarında büyük hayaller yeşerten Anadolu çocuklarının hikayesi olarak ekrana geliyor.

Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan’ın başrollerini paylaştığı yapım, bozkırın ortasında yer alan şirin bir kasabada yaşayan sıcakkanlı, sevecen Anadolu insanının hikayesini paylaşıyor. Taner’in müthiş icadı 3 kuzeni yepyeni maceralara sürüklüyor. Gönül Dağı dizisi nerede çekilmiştir, Gönül Dağı dizisi çekildiği yer ve detayları hakkındaki soruların yanıtları ortaya çıktı.

Gönül Dağı dizisi nerede çekiliyor?

GÖNÜL DAĞI DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisi Eskişehir ilinin Sivrihisar ilçesinde çekiliyor. Dizinin çekimleri Sivrihisar ilçesinde ve çevresinde yapılıyor.

GÖNÜL DAĞI DİZİSİ HANGİ İLDE ÇEKİLİYOR?

Gönül Dağı dizisi Eskişehir ilinde çekiliyor. Dizinin çekimleri için Sivrihisar ilçesinde çekim setleri kuruluyor. Dizi her Cumartesi akşamı saat 20.00’de ekranlarda izleyici ile buluşuyor. Dizinin tekrar bölümleri ise hafta içi saat 12.35'de yayınlanıyor.

gelmiş geçmiş en iyi diziler listesi yabancı türk yerli

Yorumlar (0)