Hint dizisi Yaralı Kalbim yeni bölüm fragmanı 16. Bölüm özeti izle 19 Şubat Cuma

Yaralı Kalbim dizisi 16. Bölüm fragmanı özeti olan 19 Şubat Cuma Yaralı Kalbim yeni bölüm özeti fragmanı Kanal 7 tarafından paylaşıma açıldı.

TV - Magazin 17.02.2021, 22:47 17.02.2021, 23:01

Hint dizisi Yaralı Kalbim yeni bölüm fragmanı özeti olan 16 Şubat Cuma Yaralı Kalbim 16. Bölüm fragmanı özeti Kanal 7’nin hesaplarından paylaşıldı. Hint dizisinin heyecanla beklenen 16. Bölümünde Geet, Mann’ın değişen davranışlarını sorgulamaya başlayacak. Mann’ın farklı bir kişiliğe büründüğünü fark eden Geet, Mann ile konuşup bunun sebebini öğrenmeye çalışacak. Çok öfkeli olan Mann ise kendisinin umursamadığını söyleyecek. Geet ısrara devam edince Mann, sürekli onu düşündüğünü söyleyecek. Geet ise bu sözler karşısında şok olacak. Mann daha sonra duygularını açıkça itiraf ettiğini anlayıp başka bir konu hakkında konuşmaya başlayacak. Büyükanne ise ikiliyi gizlice dinleyip, gelişmelerden dolayı çok sevinecek. Geet ise Mann ile sürekli tartışmaya devam ettiği için bir anlık öfke ile istifa ettiğini açıklayacak. Mann’ın bu istifayı kabul edip etmeyeceği sorusu dizinin yeni bölümünde yanıt bulacak. Yaralı Kalbim dizisi 16. Bölüm tanıtımı dizi severlerle buluştu. Hint dizisinin 16. Bölümü yine izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Aşkın tüm engelleri aşacağını anlatan Hint dizisi günlük olarak Kanal 7 ekranlarında yayınını sürdürecek. Temponun ve heyecanın hiç düşmediği dizide, Handa ailesine mensup, köylü bir kız olan Geet’in başından kötü bir evlilik geçiyor ve kocası onu ilk gün terk ediyor. Ölüm tehlikesi ile yüz yüze gelen Geet, kaçıp kendisine yeni bir hayat kurmaya çalışıyor. Abisinin başına açtığı sorunlarla boğuşan Mann ile Geet’in yolları kesişiyor ve tesadüflerin baskın olduğu bir ortamda aşk kıvılcımları yanmaya başlıyor. Yaralı Kalbim dizisi yeni bölümü Cuma akşamı yayında olacak.

Yaralı Kalbim yeni bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7

Yaralı Kalbim yeni bölüm fragmanı özeti Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Hint dizisinin yeni bölümünde Mann, istemeden Geet’e karşı hissettiği duyguları açacak. Geet ise Mann’ın öfkeli hallerine daha fazla dayanamayacak ve istifa kararı aldığını söyleyecek. Mann’ın bu istifayı kabul edip etmeyeceği Hint dizisinin 16. Bölümünde ortaya çıkacak.

Yaralı Kalbim 16. Bölüm fragmanı 19 Şubat Cuma özeti izle

Yaralı Kalbim 16. Bölüm fragmanı 19 Şubat Cuma özeti yayınlandı. Orijinal Adı Geet – Hui Sabse Parayi olan ve Kanal 7 ekranlarında Yaralı Kalbim adıyla yayınlanan dizide, hayatı büyük sırlarla dolu Geet’in ve Mann’ın hikayesi ekranlara geliyor.

Yaralı Kalbim dizisi oyuncuları Kanal 7

 • Drashti Dhami (Geet)
 • Gurmeet Chaudhary (Maan)
 • Suhasini Mulay (Savitri)
 • Abhinav Shukla  (Dev)
 • Nikunj Malik (Anwesha)
 • Melanie Pais (Nandini)
 • Tanushree Kaushal (Parminder)
 • Karishma Randhawa (Naintara)
 • Behzaad Khan (Brij)
 • Praneet Bhat (Aditya "Adi")
 • Kanika Maheshwari (Sasha)
Yorumlar (1)
rüya 4 ay önce
romantik ve hey canlı