Kanal 7 Hint dizisi Masum yeni bölüm fragmanı izle Cuma (313. Bölüm)

Kanal 7 ekranlarında her gün dizi severlerle buluşan Masum dizisinin 313. Bölüm fragmanı özeti olan yeni bölüm tanıtımı yayına girdi.

TV - Magazin 28.01.2021, 17:51

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi Masum yeni bölüm fragmanı Cuma tanıtımı izleyicilerin beğenisine sunuldu. Masum 313. Bölüm fragmanı büyük heyecan yarattı. Dizinin yeni bölümünde Rada’nın bebeği doğacak. Kokila, bebeğin ilk önce bir süreliğine annesiyle kalacağını, daha sonra ise Paridi’ye verileceğini söyleyecek. Rada ise evden kaçmak için yollar arayacak. Bunu fark eden Kokila, Rada’nın odasına da kamera koyacak. Evin her yerine kamera koyduğunu hatırlatan Kokila, odada bulunan kamerayı da gösterip, Rada’nın ona göre davranmasını isteyecek. Bebek için eve yeni bir bakıcı gelecek. Bakıcıyı kandırmaya çalışan Rada, kendisinin evde zorla tutulduğunu söyleyip, bebeğinin kendisinden alınacağını bir yere yazıp bakıcının görmesini sağlayacak. Bakıcı ise Rada’nın kaçmasına yardım edecek. Rada’nın evden kaçıp kaçamadığı sorusunun yanıtı ise 313. Bölümde yanıt bulacak. Diğer taraftan Daval ile Kinjal arasındaki gerginlik daha da artacak ve Daval Kinjal’e tokat atacak. Urmila ise buna sevinecek ve Daval’in tarafını tutacak.

Hint dizisi Masum yeni bölüm fragmanı izle Cuma

Hint dizisi Masum yeni bölüm fragmanı özeti Kanal 7 tarafından paylaşıma açıldı. Dizinin 313. Bölümü 29 Ocak Cuma günü yayınlanacak. Dizinin son bölümünde Rada, bebeğini Paridi’ye vermeyeceğini söyleyip evden kaçmaya çalışacak. Kokila ise onun hareketlerini yakından izleyecek. Gopi, Amerika’ya gidecekleri için daha da gergin olacak. Modi ailesinin geride bırakacağı için üzgün olduğunu söyleyecek.

Yorumlar (0)