Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm ne zaman başlayacak hangi gün hangi kanalda?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kuzey Yıldızı 18. Bölüm ne zaman, hangi gün, hangi kanalda ortaya çıktı.

TV - Magazin 13.07.2021, 14:15 13.07.2021, 14:23
Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm ne zaman başlayacak hangi gün hangi kanalda?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi 18. Bölümü ile ekranlarda olacak. Ekranların sevilen komedi dizisinin fragman ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm ne zaman oynuyor? Kuzey Yıldızı hangi gün, hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm fragmanı olan 18. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Soruları yanıt arıyor. İsmail Demirci ile Aslıhan Güner’in başrolde yer aldığı, oyuncu kadrosunda ayrıca Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Aslıhan Kapanşahin, Berfin Nilsu Aktaş ve Gizem Güneş’in olduğu Kuzey Yıldızı dizisi yayın günü ve fragman ayrıntıları haberimizde yer alıyor.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK HANGİ GÜN HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi yeni bölüm 25 Ocak Cumartesi günü, Show TV kanalında yayınlanacak. Sevilen komedi dizisinin 18. Bölümü dizi severler ile buluşacak. Kuzey Yıldızı dizisinin yeni bölümünde Yıldız karakterinin hastanede olduğu ve hayati tehlikesinin olduğu görülüyor.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK NE ZAMAN SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi bu akşam (25 Ocak), saat 20.00’de başlayacak. Dizinin önce özet sahneleri, daha sonra ise yeni bölümü ekranlarda olacak. Her hafta Cumartesi günü yayınlanan dizinin yayın günü değişmiyor.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK YENİ BÖLÜM FRAGMANI (18. BÖLÜM) YAYINDA MI?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi yeni bölüm fragmanı olan 18. Bölüm fragmanı yayında. Çekimleri Ordu’nun çeşitli yaylalarında devam eden Kuzey Yıldızı dizisinin yeni bölümü merakla bekleniyor.

gelmiş geçmiş en iyi diziler listesi yabancı türk yerli

Yorumlar (0)