Masterchef Duygu kaç yaşında, kimdir, nereli, burcu ne, Masterchef Duygu Acarsoy boyu kaç?

Masterchef yarışmacısı Duygu Acarsoy’un hayatı, kim ve aslen nereli olduğu, memleketi, hangi burç olduğu ve boyu hakkındaki sorular cevap buldu.

TV - Magazin 13.09.2020, 20:00
Masterchef Duygu kaç yaşında, kimdir, nereli, burcu ne, Masterchef Duygu Acarsoy boyu kaç?

Masterchef 2020’nin en çok konuşulan isimlerinden olan Duygu Acarsoy’un hayatı, kim ve aslen nereli olduğu, memleketi, hangi burç olduğu ile boyu hakkında araştırma yapan izleyiciler, Masterchef Duygu kimdir? Masterchef Duygu kaç yaşında? Masterchef Duygu nereli? Masterchef Duygu burcu ne? Masterchef Duygu Acarsoy’un boyu kaç? Sorularının cevabını arıyor. Yumurta ile en iyi sunumu ve tekniği uygulayıp ilk 16’ya girmeye hak kazanan Duygu Acarsoy, portakallı ve kapari soslu balık yaparak 3’lü düelloya katılmaya hak kazanmıştı. Üçlü düelloda süzme mercimek çorbası yapan Duygu Acarsoy, sunduğu lezzet ile final turuna kalmıştı. 16 kişilik kadroya dahil olmasının ardından sosyal medya hesabından bir mesaj yayınlanan Duygu Acarsoy, aşçılığın uzun bir yol olduğunu yazmış, bu yolda olan insanların arasındaki farkın büyük bir fark olmadığının altını çizmişti. Kadınların da iyi birer şef olabileceğini göstermenin onurunu yaşadığını yazan Duygu Acarsoy, yüzbinlerce insanın arasından geldiği noktada yanında olan herkese desteğinden dolayı teşekkür etmiş ve sonuna kadar savaşmaya devam edeceğini yazmıştı. Masterchef 2020 yarışmacısı Duygu Acarsoy hakkında merak edilenler haberimizde yanıt buluyor.

MASTERCHEF DUYGU KİMDİR?

Masterchef 2020 yarışmacısı Duygu Acarsoy 1985 Ankara doğumludur. Yarışmaya Ankara’dan katılan Duygu Acarsoy, 2008 Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi ve Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İnsan Kaynakları Bölümü mezunudur. Aşçılık eğitimi almayı sürdüren Duygu Acarsoy, Mutfak Sanatları Akademisi’nde profesyonel pasta ve ekmekçilik eğitimini tamamlamasının ardından İspanya ve Almanya’da da eğitimler almış ve birçok yerde şef ve eğitmen olarak çalışmıştır. Özellikle ekmek üzerine uzmanlaşan Duygu Acarsoy, Ankara’da farklı türlerde ekmek üretimi yapan bir işletmede imalat koordinatörlüğü yapmıştır. AHEP Üniversitesi’nde de eğitmen şef olarak görevini sürdüren Duygu Acarsoy, sektörde 3,5 yıldır eğitmen olarak çalışmaya devam ediyor.

Masterchef Danilo'nun eşi Tuğçe Demirbilek kimdir, nereli, ne iş yapıyor

Duygu Acarsoy

MASTERCHEF DUYGU KAÇ YAŞINDA?

1985 doğumlu Masterchef 2020 yarışmacısı Duygu Acarsoy 35 yaşındadır. Önceki yıllarda Bodrum’da, Alanya’da ve Ankara’da çalışan Acarsoy, pastane kültürünü en iyi şekilde yansıtmaya çalıştığını, diğer konseptlerde de iddiasını ortaya koymaya geldiğini ifade ediyor. Büyük ödülü kazanmayı hedefleyen Duygu Acarsoy, başarı ile çıktığı potalar ile yarışmanın en dikkat çeken isimleri arasında bulunuyor.

Duygu Acarsoy

MASTERCHEF DUYGU NERELİ?

Masterchef 2020 yarışmacısı Duygu Acarsoy aslen Muğlalıdır. Ankara’da doğup büyüyen Duygu Acarsoy Ankara’da yaşıyor.

Duygu Acarsoy

MASTERCHEF DUYGU BURCU NE?

14 Nisan 1985 doğumlu Masterchef yarışmacısı Duygu Acarsoy’un burcu Koçtur. Profesyonel pasta ve ekmekçilik eğitimleri alan Duygu Acarsoy’un dondurma ve sorbe üzerine de eğitimleri bulunuyor.

Duygu Acarsoy

MASTERCHEF DUYGU ACARSOY BOYU KAÇ?

Masterchef 2020 yarışmacısı Duygu Acarsoy’un boyu 160 cm’dir. Masterchef 2020’de yaşam öyküsünü anlatan Duygu Acarsoy, mutfağa girmesine neden olan olayın, 10 yıl önce evlendiği kişinin kendisini ilk haftada dolandırması olduğunu söylemiş, psikolojik yardım almak yerine mutfağa girmeye karar verdiğini söylemişti.

Duygu Acarsoy

Yorumlar (0)
11°
açık
Namaz Vakti 25 Kasım 2020
İmsak 06:31
Güneş 07:57
Öğle 13:03
İkindi 15:38
Akşam 18:00
Yatsı 19:21