Masum 124. Bölüm özeti fragmanı izle Masum dizisi son bölüm özeti tanıtımı oku Kanal 7 24 Temmuz

Masum dizisi yeni bölüm özeti tanıtımı olan Masum 24 Temmuz özeti fragmanı (124. Bölüm fragmanı) Kanal 7 tarafından paylaşıldı.

TV - Magazin 23.07.2020, 17:45

Ekranların büyük ilgi gören Hint yapımları Kanal 7 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Hint yapımları en çok izlenen diziler sıralamasına giriyor. Bu yapımlardan biri de orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan ve ülkemizde Masum adıyla yayınlanan dram dizisi. Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in başrolde olduğu dizi günlük olarak Kanal 7’de yayınlanıyor. Masum 124. Bölüm özeti fragmanı olan Masum son bölüm özeti tanıtımı yayınlandı. Dizinin son bölümünde Modi ailesi bir törene katılacak ve töreni Gopi ile Ahem başlatacak. Bu duruma çok sinirlenen Urmila ise Rashi’ye töreni Jigar ile onun başlatması gerektiğini söyleyecek. Rashi’yi yine dolduruşa getiren Urmila, Rashi’nin aile fertlerini kendi saflarına çekmesi gerektiğini söyleyecek. Diğer taraftan Gopi’nin farklı davranmaya başlaması ise Ahem’i çok şaşırtacak ve Gopi’ye neler olduğunu anlamaya çalışacak. Masum dizisi yeni bölüm özeti tanıtımı olan Masum 24 Temmuz özeti fragmanı Kanal 7 tarafından paylaşıma açıldı. Dizinin heyecan dolu yeni bölümü Cuma günü saat 16.10’da başlayacak ve dizi severleri yine ekran başına kilitleyecek. Zıt karakterde 2 kuzen olan Gopi ile Rashi’nin öyküsünün paylaşıldığı yapım, masumiyetin hırsla harmanlandığı dizi sloganı ile ekranlarda yerini almaya devam edecek.

MASUM 124. BÖLÜM ÖZETİ FRAGMANI İZLE – MASUM SON BÖLÜM ÖZETİ TANITIMI OKU KANAL 7

Masum dizisi 124. Bölüm özeti fragmanı olan Masum son bölüm özeti tanıtımı yayınlandı. Masum’un yeni bölümünde Modi ailesindeki çekişme sürecek. Kokila’nın ceza verdiği Ahem işe gidemeyecek. Urmila’nın dolduruşuna gelen Rashi yine planlar yapıp uygulamaya koyacak. Ahem’den köşe bucak kaçan Gopi’nin ise neyi olduğu yeni bölümde belli olacak.

MASUM DİZİSİ YENİ BÖLÜM ÖZETİ TANITIMI İZLE – MASUM 24 TEMMUZ ÖZETİ FRAGMANI OKU

Masum dizisi yeni bölüm özeti tanıtımı olan Masum 24 Temmuz özeti fragmanı yayına girdi. Kanal 7 ekranlarında Cuma günü 124. Bölümü ile yayında olacak olan Masum dizisinde heyecan giderek tırmanacak. Rashi’nin Modi ailesi ile ilgili yapacağı yeni planlar 124. Bölümde ortaya çıkacak.

Yorumlar (0)