Masum 138. Bölüm özeti fragmanı izle 7 Ağustos Cuma Kanal 7 Masum son bölüm özeti tanıtımı oku

Kanal 7’de günlük olarak yayınlanan Hint dizisi Masum yeni bölüm özeti tanıtımı olan Masum 138. Bölüm özeti fragmanı (7 Ağustos özeti) yayına girdi.

TV - Magazin 06.08.2020, 17:40

Kanal 7 Hint dizileri yeni bölümleri her gün yayınlanmaya devam ediyor. Bu yapımlar arasında yer alan ve çok izlenen Masum son bölüm özeti tanıtımı olan Masum 138. Bölüm özeti fragmanı ekranlardaki yerini aldı. Ailesi öldükten sonra dayısı tarafından evlatlık alınan ve büyütülen Gopi’nin Modi ailesinin evine gelin gitmesi ve kuzeni Rashi’nin de Modi ailesinin gelini olması ile gelişen olaylar dizide yer alıyor. Rashi ve annesi Urmila açıkgözdür ve Gopi’ye her fırsatta kötülük yaparlar, Gopi ise saf ve temiz bir kızdır ve çevresinde olan bitenin farkında değildir. Gopi’nin en büyük koruyucusu ise kaynanası Kokila’dır. Kokila, Gopi’de kendi gençliğini görerek onu korumaya alır ancak Gopi’nin sakarlıkları ve saflıkları katlanılır gibi değildir. Masum dizisinde Modi ailesinin konağında yer alan karakterlerin hikayeleri günlük olarak ekrana taşınıyor. Masum dizisi yeni bölüm özeti tanıtımı olan Masum 7 Ağustos Cuma özeti fragmanı Kanal 7 tarafından paylaşıma açıldı ve dizi severlerle buluştu. Ünlü Hint dizisinin 138. Bölümü Cuma günü saat 16.10’da ekranlarda olacak.

MASUM 138. BÖLÜM ÖZETİ FRAGMANI İZLE – MASUM SON BÖLÜM ÖZETİ TANITIMI OKU

Masum dizisi son bölüm özeti tanıtımı olan Masum 138. Bölüm özeti fragmanı yayınlandı. Orjinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan dizide karakterleri birbirine tamamen zıt 2 kuzen olan Gopi ile Rashi’nin öyküsü ekranlara geliyor. Ülkemizde de büyük bir hayran kitlesi olan Hint dizisi büyük bir ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Masum dizisinin yeni bölümlerinde Ahem karakteri ile Anita karakteri öne çıkarken, Rashi ve Urmila da kötü planlarına devam edecek.

MASUM YENİ BÖLÜM ÖZETİ TANITIMI İZLE – MASUM 7 AĞUSTOS CUMA ÖZETİ FRAGMANI OKU

Masum dizisi yeni bölüm özeti tanıtımı olan Masum 7 Ağustos Cuma özeti fragmanı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Oyuncuları arasında Giaa Manek, Rucha Hasabnis, Devoleena Bhattacharjee, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel isimlerinin yer aldığı yapımın 138. Bölümü yine izleyenleri ekran başına kilitleyecek.

Yorumlar (0)
açık
Namaz Vakti 28 Kasım 2020
İmsak 06:33
Güneş 08:00
Öğle 13:04
İkindi 15:37
Akşam 17:59
Yatsı 19:20