Masum 2 Haziran özeti fragmanı geldi (72. Bölüm) Gopi törende! Masum yeni bölüm özeti fragmanı izle

Masum dizisi son bölüm fragmanı özeti olan Masum 72. Bölüm fragmanı özeti Kanal 7’den paylaşıma açıldı ve dizi severlerin beğenisine sunuldu.

TV - Magazin 01.06.2020, 17:26 01.06.2020, 17:40

Masum dizisi Kanal 7 ekranlarında yeni bölümleri ile yayınlanmaya devam ediyor. Masum dizisi izle, Hint dizi fragmanları izle araması yapanlar için müjdeli haber geldi. Masum dizisi yeni bölüm özeti fragmanı olan Masum 2 Haziran özeti fragmanı ekranlardaki yerini aldı. Masum’un yeni bölümünde Modi ailesinin İsviçre’deki iş gezisinden döndüğü görülüyor. Gopi ve Ahem’in birlikte dua ettiği görüntüler ekrana yansıyor. Ahem ve Gopi dua töreninde iken bir çocuk gelip yemek istiyor ve bir elma alıyor. Gopi ise çocuğun haline üzülüp 1 elma daha veriyor. Gopi’nin sıcak ilgisiyle karşılaşan çocuk da annesinin 1 aydır çalışmadığını söyleyip teşekkür ediyor. Masum son bölüm fragmanı özeti olan Masum 72. Bölüm fragmanı özeti Kanal 7’nin sosyal medya mecralarından paylaşıma sunuldu. Hint dizilerini dikkatle takip edenler için yeni bölüme dair ipuçları fragmanda yer alıyor. Her gün yayınlanan dizinin tanıtım ve yayın ayrıntıları haberimizde yer alıyor.

MASUM 2 HAZİRAN ÖZETİ FRAGMANI – MASUM YENİ BÖLÜM ÖZETİ FRAGMANI

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı Masum dizisi yeni bölüm özeti fragmanı olan Masum 2 Haziran özeti fragmanı yayına girdi. Ekranlarda fırtınalar estiren dizide Gopi ile Rashi’nin öyküsü izleyici ile buluşuyor. Rashi annesi ile birlikte sürekli olarak Gopi’ye karşı yeni sinsi planlar yaparken, Gopi’yi ise Kokila korumaya devam ediyor.

MASUM 72. BÖLÜM FRAGMANI ÖZETİ – MASUM SON BÖLÜM FRAGMANI ÖZETİ

Masum dizisi son bölüm fragmanı ve özeti olan Masum 72. Bölüm fragmanı özeti yayınlandı. Masumiyetin hırsla harmanlandığı, entrikaların, ölüm tehlikesinin ve kıskançlığın televizyon ekranlarında seyirci ile buluştuğu Masum dizisi Kanal 7’nin en çok izlenen Hint dizileri arasında yer almayı sürdürüyor. Masum dizisinin 72. Bölümünde Gopi’yi nelerin beklediği merak konusu oldu. Ahem ile arasını düzeltip düzeltemeyeceği ve Rashi’nin Gopi’ye karşı yeni neler planladığı da 72. Bölümde ortaya çıkacak.

Yorumlar (0)