Masum 311. Bölüm fragmanı yeni bölüm özeti izle 27 Ocak 2021 Çarşamba

Masum Hint dizisi yeni bölüm fragmanı 311. Bölüm özeti olan 27 Ocak 2021 Çarşamba tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıma sunuldu.

TV - Magazin 26.01.2021, 17:44

Masum 311. Bölüm fragmanı yeni bölüm özeti Kanal 7’nin sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. Masum dizisi 27 Ocak 2021 Çarşamba tanıtımı izleyicilerle buluştu. Dizinin 311. Bölümünde Modi ailesi, Paridi’yi Vivan’ın elinden kurtaracak. Jigar, Paridi’nin kurtulmasını kutlamak isteyecek ve onu yemeğe götürmek isteyecek. Bu gelişmeyi duyan Rada ise hemen bir plan yapacak. Jigar ve Paridi2nin baş başa yemeğe gitmesini engellemeye çalışacak. Paridi ve Jigar evden çıkmak üzereyken, Rada yanında birkaç kadınla birlikte gelecek ve onların kendisini aldattığını söyleyip olay çıkaracak. Kokila ise sesleri duyup dışarı çıkacak. Kokila, Paridi’yi savunacak. Gelişmelere çok öfkelenen Kokila, yeni bir karar verdiğini söyleyecek ve bu kararını Ahem ve Gopi ile paylaşacak. İkisinin, çocukları ile birlikte Hindistan’dan ayrılarak Amerika’ya gitmesini isteyecek. Bu teklife Ahem ve Gopi’nin ne cevap vereceği ise 311. Bölümde ortaya çıkacak.

Masum 311. Bölüm fragmanı yeni bölüm özeti izle

Masum 311. Bölüm fragmanı yeni bölüm özeti Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 311. Bölümünde Rada, Jigar ve Paridi’nin yemeğe çıkmasına dayanamayacak. Kadın hakları savunucularını kandırıp, ikisini şikayet edecek. Atılan iftiralara çok öfkelenen Kokila ise bir karar alacak.

Masum 27 Ocak 2021 Çarşamba fragmanı son bölüm özeti

Masum 27 Ocak 2021 Çarşamba fragmanı özeti olan son bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin Çarşamba günü saat 15.20’de yayınlanacak yeni bölümünde Ahem, Gopi’ye kendisi ve çocukları ile yeterince ilgilenmediği için kızacak. Paridi ve Rada’ya daha fazla vakit ayırdığını söyleyip sitem edecek. Kokila ise ikisinin çocukları da alıp Amerika’ya gitmesini söyleyecek.

Yorumlar (0)