Masum 314. Bölüm fragmanı izle Kanal 7 Rada kaçmayı başardı

Masum Hint dizisi 314. Bölüm fragmanı yeni bölüm özeti olan 30 Ocak 2021 Cumartesi tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıma sunuldu.

TV - Magazin 29.01.2021, 17:40

Kanal 7 ekranlarında günlük olarak yayınlanan Hint yapımı Masum dizisinin 314. Bölümü dizi severlerle buluşacak. Masum 314. Bölüm fragmanı özeti olan yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 314. Bölümünde Rada, bakıcıyı da kandırıp evden kaçacak. Polis her yerde onu arayacak ve izini bulacak. Jigar’ı arayıp karakola gelmesini isteyecekler ancak Rada karakoldan da kaçmayı başaracak. Bebeği doyurma bahanesi ile bir odaya giren Rada, Modi ailesi gelmeden pencereden kaçacak. Herkese Raşi bebeği ararken Modi ailesi ümidini iyice kaybetmeye başlayacak. Diğer taraftan Daval, Papu’yu Modi ailesinin evine getirecek. Kinjal ise Papu’ya bundan sonra burada kalacağını söyleyip Tolu ve Molu ile vakit geçirmesini isteyecek. Daval ise bu duruma itiraz edecek ve Papu’nun kendisi ile kalacağını dile getirecek. Hetal ise kızı ile damadının arasındaki sorunlardan haberdar olacak. Kinjal, Daval’in kendisine tokat attığını, bu yüzden onunla gitmek istemediğini söyleyecek. Hetal ise bu bilgiyi öğrenip daha da üzülecek ve Kinjal’i teselli etmeye çalışacak.

Masum 314. Bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7

Masum 314. Bölüm fragmanı özeti Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin yeni bölümünde Rada, Modi ailesini arayıp şartları olduğunu söyleyecek. Kokila ise büyük üzüntü yaşayacak. Jigar ve Paridi bebeğin peşine düşecekler ancak Rada onları atlatmayı başaracak. Daha sonra Gopi’yi arayıp peşini bırakmalarını, aksi takdirde bebeğe zarar vereceğini söyleyecek. Masum dizisinin 314. Bölümü 30 Ocak 2021 Cumartesi günü saat 16.00’da yayınlanacak.

Yorumlar (0)