Mutluluk Zamanı filmi hangi adada çekildi nerede çekilmiştir gişe hasılat rakamları konusu ne?

TV ekranlarında yayınlanan Mutluluk Zamanı filmi hangi kanalda oynuyor, nerede çekildi, hikayesi nedir ve oyuncuları kim soruları yanıt buldu.

TV - Magazin 09.05.2021, 16:45 19.06.2021, 14:03
Mutluluk Zamanı filmi hangi adada çekildi nerede çekilmiştir gişe hasılat rakamları konusu ne?

TV8 kanalında izleyiciler ile buluşan Mutluluk Zamanı filminin çekim ve yayın detaylarını araştıran sinemaseverler, Mutluluk Zamanı filmi hangi adada çekildi, nerede çekilmiştir, gişe hasılat rakamları nedir, konusu ne? Sorularının yanıtlarını merak ediyor. Filmde, kaybedenleri kazananlara dönüştüren, müşterilerini hayata sağlam bir şekilde hazırlayan bir şirketin başında olan yakışıklı, zengin ve çapkın Mert’in hayatı, Ada’yı gördükten sonra değişmeye başlıyor. Hayatını abisi Cengiz’in mutlu olmasına adayan Ada ise güvenmekte zorlandığı Mert’e karşı ilk kez aşk duygusunu hissediyor. Kimsenin birbirinden haberi olmadığı bir hikaye komedi ve romantik türleri ile ekranlara geliyor.

Mutluluk Zamanı filminin yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez oturuyor. Filmin senaryosunu ise Buğra Gülsoy ve Ali Erkan Ersezer birlikte yazdılar. Başrollerde Barış Arduç ve Elçin Sangu yer alırken, ikiliye usta oyuncu Cengiz Bozkurt eşlik ediyor. 114 dakika süren filmin kurgusu Erhan Özen’e ait.

görümce filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi

Mutluluk Zamanı filmi nerede çekilmiştir?

2017 yılında çekilen Mutluluk Zamanı filmi İstanbul’un Adalar ilçesinde çekilmiştir. Filmin çekimlerinin büyük bölümü Heybeliada’da gerçekleşmiştir.

Mutluluk Zamanı filmi hangi adada çekildi?

9 Kasım 2017 tarihinde vizyona giren Mutluluk Zamanı filmi Heybeli Adada çekildi. Filmin çekimleri için Heybeliada’nın farklı noktalarında ve mekanlarında çekim setleri kuruldu.

Mutluluk Zamanı filmi gişe hasılat rakamları nedir?

Mutluluk Zamanı filmi gişe hasılat rakamlarına göre vizyonda kaldığı sürede 571.488 kişi tarafından izlendi ve toplam 7.046.505 TL hasılat elde etti.

bayi toplantısı filmi nerede çekildi kaç yılında

Yorumlar (0)