Öyle Olsun filmi konusu, oyuncuları, nerede - kaç yılında çekildi?

Bugün yayınlanacak Öyle Olsun filminin konusu, oyuncuları, nerede ve kaç yılında çekildiği merak konusu oldu.

TV - Magazin 21.06.2020, 13:35
Öyle Olsun filmi konusu, oyuncuları, nerede - kaç yılında çekildi?

Başrolünde Tarık Akan ve Müjde Ar'ın oynadığı, kadrosunda Ayşen Gruda, Şevket Altuğ ve Hulusi Kentmen gibi birçok ismin yer aldığı Öyle Olsun filmi, bugün televizyon ekranlarında yayınlanacak. Saat 14.00'te başlayacak olan film, Show TV'de ekranlara gelecek. Gazeteci Ferit, ünlü iş adamı Hulusi Bey'in zeytinyağının doğal olmadığını yazmasının ardından başına gelenleri anlatan Öyle Olsun filminin başlamasına kısa bir süre kala, Öyle Olsun filminin oyuncuları, nerede ve ne zaman çekildiği merak ediliyor. Öyle Olsun filmiyle ilgili tüm detayları, haberimizden öğrenebilirsiniz.

ÖYLE OLSUN FİLMİ KONUSU

Öyle Olsun filminde gazeteci Ferit, ünlü fabrikaların halkın sağlığıyla oynadığını iddia ederek yazı dizisi başlatır. Ünlü iş adamı Hulusi Bey'in fabrikasında üretilen yağların doğal olmadığını yazan ve gazetenin tirajlarını artıran Ferit, bu kez Hulusi Bey'in kızıyla ilgili haber yazar. Hulusi Bey'in kızı Alev'in evli bir erkekle diskoda eğlendiğini yazan Ferit, sert kayaya çarpar. Hulusi Bey, gazeteyi iflas ettirmek için yüklü bir dava açarken Ferit, olayı düzeltebilmek için harekete geçer.

ÖYLE OLSUN FİLMİ OYUNCULARI

Öyle Olsun filminde Tarık Akan Ferit karakterini, Müjde Ar Alev karakterini üstlendi. Ayşen Gruda Ayşe Huyugüzel, Hulusi Kentmen Hulusi, Şener Şen gazete sahibi olarak, İhsan Yüce ise Hasan Usta olarak yer aldı. Filmde Şevket Altuğ ve Bilge Zobu da boy gösterdi.

Öyle Olsun filmi konusu, oyuncuları, nerede - kaç yılında çekildi?

ÖYLE OLSUN FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ

Öyle Olsun filminin çekimleri için iki şehre set kuruldu. Filmin büyük kısmı Bursa Uludağ'da kayıt altına alınırken çekimlerin bir kısmı da İstanbul'da gerçekleştirildi.

ÖYLE OLSUN FİLMİ KAÇ YILINDA (NE ZAMAN) ÇEKİLDİ

Öyle Olsun filminin çekimleri 1976 yılında yapıldı. Çekimleri için birçok yerde set kurulan film, kısa süre içinde izleyicilerle buluştu.

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 23 Ocak 2021
İmsak 06:52
Güneş 08:17
Öğle 13:28
İkindi 16:06
Akşam 18:29
Yatsı 19:49