Recep İvedik 6 nerede çekildi çekilmiştir oyuncuları kim google drive ne zaman kaç yılında çekildi?

3 günde 1 milyondan fazla kişinin izlediği Recep İvedik 6 filminin nerede çekildiğini ve oyuncularını, haberimizden öğrenebilirsiniz.

TV - Magazin 18.07.2021, 19:55 18.07.2021, 20:03
Recep İvedik 6 nerede çekildi çekilmiştir oyuncuları kim google drive ne zaman kaç yılında çekildi?

Şahan Gökbakar'ın ünlü tiplemesi Recep İvedik'in 6. filmi olan Recep İvedik 6, gişelere bomba gibi girdi. 3 günde 1 milyon 23 bin kişinin izlediği film, 2019 yılının sonuna gelinirken 2019 yılında en iyi giriş yapan film haline geldi. Instagram hesabından açıklamada bulunan Şahan Gökbakar, kendilerini özel hissediklerini ifade ederek herkese teşekkür etti. Bununla birlikte Recep İvedik filminin oyuncuları ve nerede çekildiği merak ediliyor. İşte detaylar...

RECEP İVEDİK 6 NEREDE ÇEKİLMİŞTİR / ÇEKİLDİ

Recep İvedik 6, Bursa Karacabey'de yer alan longoz ormanlarında ve Afrika'da çekildi. Bölgede yapılan çalışmalarla birlikte Karacabey longozunda barakalar inşa edildi ve bölgede Afrika şekli verildi. Filmin çekimleri 3 Eylül 2018'de başladı ve kısa süre film vizyona girdi.

RECEP İVEDİK 6 OYUNCULARI KİM

Recep İvedik 6 filminde Recep İvedik tiplemesiyle Şahan Gökbakar başrolü oynuyor. Filmde Nurullah Çelebi, Somer Karvan, Vhidi Benjamin John, Kepsin Misodi Teke, Mbaye Dieng ve Lorraine Kadye rol alıyor. Filmin yönetmenliğini Togan Gökbakar, müziğini Ömer Özgür Jingle Jungle, görüntü yönetmenliğini Gerard Simon, kurgusunu Ersin Eker yaptı. Recep İvedik 5 filminin devamı niteliğinde çekilen Recep İvedik 6, 110 dakika sürüyor.

ölmeden önce izlenmesi gereken filmler listesi

Yorumlar (0)