Şarkılar Bizi Söyler hangi gün oynuyor, ne zaman hangi kanalda yayınlanıyor, yeni bölüm saat kaçta?

Televizyon ekranlarının yeni eğlence ve müzik programlarından olan Şarkılar Bizi Söyler programının yayın günü ve saati ile oynadığı kanal soruları yanıt buldu.

TV - Magazin 03.05.2021, 19:45
Şarkılar Bizi Söyler hangi gün oynuyor, ne zaman hangi kanalda yayınlanıyor, yeni bölüm saat kaçta?

Ekranların yeni eğlence programlarından olan Şarkılar Bizi Söyler müzik programı tüm hızıyla devam ediyor. Programa dair detayları merak eden izleyiciler, Şarkılar Bizi Söyler hangi gün oynuyor, ne zaman hangi kanalda yayınlanıyor, yeni bölüm saat kaçta başlayacak? Sorularının cevaplarını araştırıyor. Ünlü sanatçılar Sibel Can ve Hakan Altun ile ünlü klarnet ustası Hüsnü Şenlendirici’nin hazırlayıp sunduğu programda her hafta efsane bir ismin şarkıları seslendiriliyor.

Talk Show formatında çekilen ve Erdal Demirci tarafından yönetilen program ilk sezonu ile ekranlara geliyor. Yapımcısı Polat Yağcı olan talk Show İstanbul’da çekiliyor. 180 dakika olarak çekilen ve Poll Production tarafından hazırlanıp özel bir televizyon kanalında yayınlanan program, 25 Şubat 2021 tarihinden itibaren ekranlara geliyor.

Şarkılar Bizi Söyler programının birinci bölümünde 3 sanatçı, en güzel şarkıları ve besteleri ile ekranlara gelmişti. Programın ikinci bölümünde konuk Orhan Gencebay oldu. 3. Bölümde Sezen Aksu Şarkıları için Kibariye, Kubat, Niran Ünsal ve Nilgün Belgün programda yer aldı. Dördüncü bölümde Ferdi Tayfur Şarkıları, 5. Bölümde Zeki Müren Şarkıları, 6. Bölümde Ferdi Özbeğen Şarkıları, 7. Bölümde Barış Manço Şarkıları, 8. Bölümde Yıldırım Gürses ve Türk Sanat Müziği Şarkıları ve 9. Bölümde Cengiz Kurtoğlu Şarkıları söylendi. Programa konuk olan usta sanatçılar ve ünlü isimler, ölümsüz isimlerin parçalarını seslendirdi. 10. Bölümde ise Neşet Ertaş Türküleri söylendi. Programa Haluk Levent, Ceylan Ertem, Ender Bakır ve İsmail Altunsaray konuk olarak katıldı.

hadise ile kaan yıldırım ayrıldı mı

Şarkılar Bizi Söyler hangi gün oynuyor?

Şarkılar Bizi Söyler programı her hafta Pazartesi günü oynuyor. Programın ilk 5 bölümü Perşembe günü yayınlanmış, 6. Bölümden itibaren ise Pazartesi günü yayınlanmaya başlamıştır.

Şarkılar Bizi Söyler hangi kanalda yayınlanıyor?

Şarkılar Bizi Söyler talk Show programı Kanal D kanalında yayınlanıyor. Birinci sezonu ile ekranlara gelen program, Kanal D ekranlarından izleyici ile buluşuyor.

volkan konak aslen nereli, eşi kim

Şarkılar Bizi Söyler yeni bölüm ne zaman saat kaçta başlıyor?

Şarkılar Bizi Söyler programı yeni bölüm 3 Mayıs Pazartesi akşamı yayınlanıyor. Program saat 20.00’de başlayacak.

yeni başlayacak diziler 2021 listesi

Yorumlar (0)