Sonsuz Aşk filmi nerede çekildi sonu nasıl bitiyor oyuncuları kim ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor?

Murat Yıldırım ve Fahriye Evcen’in başrol oynadığı, ATV ekranlarında yayınlanacak Sonsuz Aşk filmi oyuncu kadrosu, hikayesi ve sonu belli oldu.

TV - Magazin 02.08.2021, 13:05 02.08.2021, 13:09
Sonsuz Aşk filmi nerede çekildi sonu nasıl bitiyor oyuncuları kim ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor?

ATV kanalında yayınlanacak Sonsuz Aşk filmi hakkında birçok ayrıntı merak ediliyor. Sonsuz Aşk filmi konusu nedir? Sonsuz Aşk filmi oyuncuları kim? Sonsuz Aşk filmi nerede çekildi? Sonsuz Aşk filmi sonu nasıl bitiyor? Sonsuz Aşk ne zaman çekildi, hangi kanalda yayınlanıyor? Sorularına yanıt aranıyor. Başrollerini ünlü oyuncular Murat Yıldırım ve Fahriye Evcen’in paylaştığı ve 2017 yapımı olan Sonsuz Aşk filmi hakkındaki oyuncu kadrosu, hikayesi ve çekim yerleri ile diğer detaylar ortaya çıktı.

SONSUZ AŞK FİLMİ KONUSU NEDİR?

Sonsuz Aşk filmi konusunda; Zeynep, küçük şeylerle mutlu olan ve kardeşi ile kurduğu kendi düzeninde yaşayan bir kadın. Can ise genç yaşta profesör olan ve işine bağlı olan bir cerrah. Can ve Zeynep beklenmedik şekilde birbirlerinin hayatına giriyor ve sonsuz bir aşkın içine düşüyor. Ancak bu aşk beraberinde engeller de getiriyor.

SONSUZ AŞK FİLMİ NE ZAMAN KAÇ YILINDA ÇEKİLDİ?

Sonsuz Aşk filmi 2017 yılında çekildi. Çekimlerin tamamlanmasının ardından vizyona girerek sinemaseverler ile buluştu ve büyük ilgi gördü.

7. koğuştaki mucize filmi nerede çekildi kaç yılında

SONSUZ AŞK FİLMİ OYUNCULARI KİM?

Yönetmen koltuğunda Ahmet Katıksız’ın oturduğu, senaryosunu ise Deniz Akçay Katıksız’ın yazdığı Sonsuz Aşk filmi oyuncu kadrosunda, başrolleri Fahriye Evcen ve Murat Yıldırım paylaşıyor. Filmin oyuncuları arasında ayrıca;

  • Fatih Al
  • Filiz Ahmet
  • Ege Aydan
  • Fatih Doğan
  • Didem İnselel
  • Zeynep Özder var.

SONSUZ AŞK FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Sonsuz Aşk filmi İstanbul'da ve Cunda Adası’nda çekildi. Cunda Adası, Alibey Adası olarak da bilinen, Balıkesir’in Ayvalık ilçesine bağlı bir adadır. Cunda Adası, Türkiye’nin Ege Denizi’nde bulunan 4. Büyük adasıdır. Sonsuz Aşk filminin bazı sahnelerinin çekim yeri Cunda Adası oldu. Diğer sahneler için ise İstanbul’un farklı yerlerinde setler kuruldu.

SONSUZ AŞK NE ZAMAN HANGİ KANALDA?

Sonsuz Aşk filmi bugün ATV kanalında oynuyor. Dram ve romantik türleri ile ekrana gelecek film saat 14.00’de başlayacak.

ekşi elmalar filmi nerede çekildi kaç yılında

Yorumlar (0)